початок

25 липня 2018, 12:11
0
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Головний редактор Радіо НВ Валерій Калниш у спецпроекті Команда НВ розповідає про свій шлях у ЗМІ і кар'єру в Новом Времени, а також згадує про найважливіші проекти і найкращу відпустку1. Як ви потрапили в журналістику і чому в ній залишилися?

Все почалося з того, що мені, студенту Запорізького державного університету, треба було годувати сім'ю. Факультет у мене був гуманітарного ухилу (Соціальної педагогіки та практичної психології), тому поєднувати навчання і роботу можна було тільки якщо працював у близьких сферах.

Всю мою подальшу долю вирішило оголошення на першому поверсі другого корпусу ЗДУ. З нього випливало, що молодіжний журнал ПРИЗ шукає авторів. За три місяці я отримав 50 гривень. На них я купив мішок картоплі.

На початку "нульових" я вже встиг попрацювати на двох головних приватних телеканалах Запоріжжя - ТВ-5 і Алекс. Після першої революції, в 2005-му, я вирушив підкорювати Київ. Першим і головним на найближчі майже 10 років для мене стала робота в газеті Коммерсант. А в професії залишився з простої причини - я більше робити нічого не вмію.

Головне

Геополітика

Сьогодні, 00:37

thumb img
В США можуть звинуватити екс-радника Обами у лобіюванні інтересів Януковича − NYT
Події

Сьогодні, 07:16

thumb img
Ситуація на Донбасі: українські військові знищили трьох окупантів
Економіка

Сьогодні, 14:33

thumb img
Кабмін оголосив конкурс на глав податкової та митної служб