
Новое Время 24/7
Найкращі публікації та погляди на сайті за тиждень
Аркадій Бабченко,
журналіст
Цей ЧС став кризовим моментом для путінської влади. І, схоже, Путін виграв цей переломний момент: криза закінчилася, у нього все вийшло. Гроші знову перемогли добро. Найкращий у світі ЧС, президенти Франції та Хорватії — на трибунах, повне, абсолютне єднання Росії в пориві футбольного "перемогобісся", кокошники і щастя. І, зрештою, вишенькою на торті — довгоочікувана зустріч із Трампом. Три-чотири роки тому Путін і мріяти про таке не міг. Про ізоляцію вже ніхто не говорить — він знову рукостискальний. Про посилення санкцій вже ніхто не говорить і поготів — навіщо посилювати санкції цілком собі рукостискальній країні? Ті, хто пишуть, що зустріч Путіна і Трампа закінчилася нічим — у корені неправі. Вона закінчилася перемогою Путіна. До кімнати переговорів увійшли два вождя, кожен — зі своєю надідеєю в голові, а вийшли...
Про Москву, поєдинок Усика і дружні обійми
Богдан Яременко,
екс-генконсул України в Стамбулі, голова правління Майдан закордонних справ, представник партії УКРОП
В Усика був дуже гідний суперник. Гідний і в плані поведінки, вміння себе тримати, битися і програвати та з погляду фізичної кондиції. Це комплімент не тільки Гассієву, але й Усику. Перемога над таким противником завжди цінніша. Тому що це бій, а не бійка у підворітті. Усик і Гассієв варті один одного. І критику Усика, мовляв, чому ж він не вийшов із портретами політв'язнів і не крикнув "Слава Україні!", я не вважаю гідною. Так, ідея бою в Москві сумнівна, але хто знає, чи був в Усика вибір? Ідея не їхати в Москву взагалі — це не вибір. Це поза або в кращому разі — позиція. Спортсмени йдуть до таких боїв роками і десятиліттями. І ризикувати досягненням усього життя заради демонстрації чогось, що не допоможе політв'язням, але абсолютно точно зашкодить тобі — це не той вибір, який мріяв би зробити я сам.
Лузери шпигунства. Як прокололася російська військова розвідка
Леонід Бершидський,
російський медійник, колумніст Bloomberg
Отаннім часом російська військова розвідка часто з'являється у заголовках новин. Навіть занадто часто. Таку обізнаність Заходу про діяльність ГРУ можна пояснити зокрема гострою конкуренцією між розвідувальними управліннями в Росії. Одному з них президент Володимир Путін присвятив більшу частину свого трудового життя, тому тепер не докладає зусиль, щоб стримати цю конкуренцію. ГРУ пов'язують із катастрофою малайзійського авіалайнера МН-17, також розвідка опинилася у центрі британського розслідування отруєнь нервово-паралітичною речовиною в Солсбері. Всі ці операції за суттю невдалі. Наприклад, росіяни не планували збивати МН-17: усе, чого хотів Кремль, — не підпустити військово-повітряні сили України до маріонеток РФ на сході країни.
Пітер Сантенелло,
підприємець
Я виріс у сільській місцевості на північному сході Америки, біля великого озера, неподалік канадського кордону. Мийник посуду в найближчому мексиканському ресторані був білим. Моє містечко було маленьким, так само як і його мислення. Нас учили, що більша частина світу — небезпечна діра, в яку не варто сунутися. Що Америка — номер один у всьому. Що у нас усе є, і не варто проявляти цікавості щодо решти 95,6% населення планети. У старших класах ми вчили тільки історію США. І хоча там живе доволі багато людей з усього світу (особливо в містах), країна дуже ізольована від решти. Америка впливає сама на себе: поп-культурою, спортом, музикою, кіно та брендами.




П'ять недорогих смартфонів, з якими не соромно з'явитися на людях
Олексій Бондарєв
В Україні можуть зникнути плацкартні вагони. Яку альтернативу запропонує УЗ



Перевірте це. 20 ознак того, що ви залежні
Покараний за зухвалість. Хто звільнив президента Київстару, і що чекає на компанію
Ірина Лесишин
Дефіцит тяги. Що зупиняє український експорт
Ірина Лесишин






Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.