Гід для гурманів

Найкращі ресторани Львова

29 квiтня, 2016
Ресторатори називають найкращі заклади Львова, де можна смачно поїсти
Напередодні святкового вікенду НВ представляє список найкращих ресторанів Львова. Рейтинг був складений відомими рестораторами з усієї країни, ресторанними критиками і бізнесменами, які люблять поїсти і розуміються на їжі. З рейтингом 2015 року ви можете ознайомитися тут.
Bar Mushly
Bar Mushly

 
Адреса: площа Ринок, 35

Середній чек: 600 грн

Кухня: європейська морська

 

Тут подають в основному рибу і морепродукти в найрізноманітніших варіантах. Особливий акцент роблять на устрицях, вонголі та мідіях. Є навіть окреме устричне меню, в якому до кожної порції передбачений келих ігристого вина демократичної марки власного виробництва.

Centaur
Centaur

 
 
Адреса:
площа Ринок, 34

Середній чек: 250 грн

Кухня: українська, європейська
  

У цьому закладі змішані кухні і традиції абсолютно різних культур. У меню представлені страви від борщу до вишуканих десертів. Крім того, тут варять відмінну істинно львівську каву.

Mons Pius
Mons Pius

 
 
Адреса:
вул. Лесі Українки, 14

Середній чек: 250 грн
Кухня: авторська, локальна та європейська
  

Ресторан розташований у дворику, який зберігає особливу атмосферу старого Львова. Він розмістився в будівлі першого львівського банку-ломбарду, який працював тут 300 років тому (до 1940 року). Заклад спеціалізується в основному на м'ясі, але вегетаріанцеві також знайдеться чим пообідати — наприклад, в меню є фетучіні з білими грибами.

Vintage Nouveau
Vintage Nouveau

 
 
Адреса: вул. Староєврейська, 27

Середній чек: 600 грн
Кухня: авторська, європейська

 

У меню безліч авторських страв і десертів, для приготування яких використовуються екологічно чисті продукти місцевих фермерських господарств. Крім того, у закладі є власна винотека з вишуканими вінтажними винами.

Амадеус
Амадеус

Адреса: вул. Катедральна, 7
Середній чек: 200 грн
Кухня: італійська, французька і локальна

 

Ресторан Амадеус розташований у самому центрі старовинного Львова, поруч з католицькою Кафедрою і каплицею Боїмів. У меню гості особливо виділяють телятину, запечену в каррі з яблуками і мигдалем, устриці, мармурове м'ясо і десерти.

Атляс
Атляс

 
 
Адреса: площа Ринок, 45

Середній чек: 300 грн

Кухня: локальна
  

Арт-кнайпа — заклад з історією, тут збиралася львівська богема ще в кінці ХІХ століття. Інтер'єр виконаний в вінтажному європейському стилі: бочки замість крісел, портрети королів і колони з фресками. В меню — страви традиційної галицької кухні.

Вероніка
Вероніка

Адреса: пр. Шевченка, 21
Середній чек: 400 грн
Кухня: кондитерська

 

Одне з найвідоміших місць у місті. Тут буває складно знайти вільний столик. Інтер'єр, витриманий в атмосфері початку XX століття, відповідає класичним львівським кав'ярням: стримано, але затишно.

Перша львівська грильова ресторація м'яса та справедливості
Перша львівська грильова ресторація м'яса та справедливості

 

 
Адреса:
вул. Валова, 20

Середній чек: 300 грн
Кухня: локальна

 

Заклад спеціалізується на приготуванні різних видів м'яса. Біля ресторану своя оригінальна концепція — за легендою творців, його відкрив останній міський кат, який після становлення в країні демократії залишився без роботи. Ніхто краще ката не розбирається в м'ясі, впевнені автори закладу.

Ресторація Бачевських
Ресторація Бачевських

 
Адреса: вул. Шевська, 8
Середній чек: 300 грн
Кухня: локальна
  

Тут подають оригінальні авторські страви з незвичайними назвами і неповторним місцевим колоритом. Заклад може похвалитися продуманим інтер'єром і цікавою історією. Він названий на честь родини Бачевських, яка заснувала в XVIII столітті у Львові першу в світі фабрику масового виробництва горілки. З цього приводу відвідувачам пропонують незвичайні спиртні напої, у тому числі понад 45 видів наливок.

Трапезна ідей
Трапезна ідей

Адреса: вул. Валова, 18
Середній чек: 150 грн
Кухня: локальна
  

Трапезна розміщена при Музеї ідей, який у свою чергу займає частину приміщень старовинного Бернардинського монастиря. Атмосферності додають товсті кам'яні стіни і масивні дубові меблі. За задумом творців, це місце, куди приходять художники після роботи над проектами, де вони зустрічаються, сперечаються і обговорюють нові ідеї. Всьому цьому сприяє традиційна галицька кухня.

Цукерня
Цукерня

Адреса: вул. Староєврейська, 3
Середній чек: 300 грн
Кухня: кафе-кондитерська
  

Класична львівська кав'ярня з великим асортиментом випічки. Відкрившись у 1999 році, Цукерня стала продовжувачем львівських довоєнних кондитерських. В інтер'єрі присутні багато антикваріату. Великий вибір десертів і різного роду кави. Туристи нерідко купують фірмові штруделі і сирники в якості гостинців зі Львова.

Чорний кіт
Чорний кіт

  
 
 
 
Адреса:
вул. Героїв Майдану, 4

Середній чек: 600 грн

Кухня: європейська, українська
  

Українська інтерпретація англійського пабу. Дров'яна піч — справжня гордість закладу, тут випікають піцу, а також домашній хліб за старовинними рецептами. В меню є фірмові страви — шашлик Чорний кіт, ковбаски з дикого кабана, десерт Шоколадна лавина.

Шампанерія Х&Х
Шампанерія Х&Х

   
 
 
Адреса:
вул. Лесі Українки, 29

Середній чек: 250 грн
Кухня: хот-доги і хачапурі
  

Міське кафе, де представлені три популярних продукти: шампанське, хачапурі і хот-доги. В меню немає супів і всього два салати. Аудиторія — здебільшого молодь, яка цінує якісну їжу. У закладі кухня відкрита, що дозволяє спостерігати за приготуванням замовлених страв.

 

 

Хто відбирав найкращі ресторани
расстяжка