Хармс текст

21 листопада 2016, 13:14
1
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Невеликий затишний двокімнатний простір «Хармс» пропонує своїм гостям асортимент ретельно відібраної літератури. Крім книг, продає і вінілові платівки, які можна тут же і послухати на програвачі. 5 різних видів оригінального приготування кави і можливість посидіти почитати книги роблять це місце дійсно комфортним.


Павло Горак,
засновник "Хармс"

«Хармс - це інтелектуальний мультипроект. В наших стінах ми об'єднали європейське кафе з якісною і зрозумілою їжею, книжкову лавку з відібраною нон-фікшн літературою, місце проведення освітніх подій і вініловий магазин. Таким чином ми хочемо створити всі умови для роботи і відпочинку креативного класу. У нас завжди можна перекусити, провести дружню або бізнес-зустріч, купити бажану книгу, знайти вінілову платівку або організувати подію.

Наша мета - створити у Хармсі співтовариство креативних професіоналів, яким приємно проводити свій час в інтелектуальному середовищі. Наших гостей ми залучаємо атмосферою, якісним продуктом і сервісом, а також людським відношенням. Якщо ми готуємо каву, то свіже обжарювання і вмілі руки, якщо ми готуємо їжу, то сезонні якісні продукти і зрозумілі страви, якщо ми книжкова крамниця, то у нас можна знайти рідкісні та необхідні книги».

Головне

Футбол

Сьогодні, 01:54

thumb img
Німеччина перемогла Нідерланди, Хорватія програла Угорщині - відео. Результати матчів відбору Євро-2020
Бокс

Вчора, 20:42

thumb img
Потенційний суперник Кличка визначився з наступним боєм
Фінанси

Сьогодні, 09:30

thumb img
Що з курсом. Хто зупинив девальвацію гривні і який прогноз після виборів