5 запитань Андрію Іванчуку

10 березня 2017, 12:51
4
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ваш прожитковий мінімум на місяць?
Дуже диверсифікується. Кожен місяць є постійні витрати, є незаплановані якісь, важко сказати. Я можу сказати тільки той мінімум, який квартира, оренда, бензин, проживання, харчування, це без якихось покупок, поїздок чи ще чогось. Це десь в районі 50 тис грн.

На чому ви пересуваєтесь містом?
Як голова комітету, маю службовий автомобіль. Але ним користується апарат Комітету з питань економічної політики. Я – ні. Пересуваюся на своєму автомобілі Toyota Sequoia 2013 року випуску.

Ваше улюблене заняття?
Як хобі? Мало вільного часу. Я люблю полювання, риболовлю. Люблю на природі проводити час. Просто так можу декілька годин гуляти у лісі.

Остання книга, яка вас вразила?
Кінець влади Мойзеса Наїма – цікава книжка. Там йдеться про те, як розвивається прірва між людьми, які йдуть до влади, обіцяють щось, і – між тими можливостями, які вони отримують, коли стають прем'єрами, президентами. Світ дуже змінився. Це відчувається не тільки в Україні. Це і в Америці, і у всіх розвинутих країнах. Зараз диктатурі, лідерам авторитарним більше дається можливостей реалізовувати свої якісь ідеї.

Що ви вважаєте головною перевагою України і що – її головною бідою?
Багато є переваг в України. Це наша Батьківщина – вона найкраща. Ось її основна перевага. Україна дає нам усі шанси: в нас є земля, корисні копалини, річки, моря, чотири чудові пори року. Україна нас народила, а ми так бездарно перевагами розпоряджаємося. Не бережемо країну.

А біда?.. Це те, що вона нас народила таких: або не хочемо працювати, або не хочемо думати, або не хочемо ще щось робити, або шукаємо собі Месію з іншої країни.

Головне

Футбол

Вчора, 15:19

thumb img
Шевченко оголосив остаточний склад на матч Португалія - Україна
Країни

Вчора, 20:40

thumb img
В Італії водій підпалив шкільний автобус з 51 дитиною
Геополітика

Вчора, 19:58

thumb img
Луценко звинуватив посла США в Україні в передачі списку недоторканних осіб