Правила користування сайтом і використання матеріалів NV.ua

3 серпня 2018, 12:09
2407
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Правила користування сайтом і використання матеріалів сайту NV.ua (надалі - «Сайт») :

1. Користувачі сайту зобов'язані виконувати Договір приєднання про використання сайту NV.ua, розміщений за адресою nv.ua/agreement.html

 2. Текстові матеріали (об'єкти авторського права), розміщені на Сайті (далі - матеріали), можуть бути використані будь-якими Користувачами без отримання письмового дозволу Редакції Сайту і на безоплатній основі за винятком текстових матеріалів, зазначених у п.4 і п.5. даних Правил.

3. Використання текстових матеріалів дозволяється виключно за умови встановлення гіперпосилання на сайт NV.ua. При використанні матеріалів і / або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину, з Сайту для інтернет-видань обов'язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання має бути розміщено в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту гіперпосилання не повинен бути менше шрифту тексту Користувача сайту, в якому використовуються текстові матеріали. При повному або частковому усному цитуванні матеріалів з Сайту обов'язкове усне посилання (для теле - і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

4. Дозволяється часткове використання текстових матеріалів Digital НВ Журналу, опублікованих за адресою http://magazine.nv.ua/, з обов'язковим дотриманням наступних умов:

- обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту;

- при використанні обов'язково встановлення гіперпосилання на сайт NV.ua згідно п. 3 Правил.

- при усному цитуванні матеріалів обов'язкове усне посилання (для тілі - і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

Повне використання текстових матеріалів Digital НВ Журнал, опублікованих за адресою http://magazine.nv.ua/, допускається виключно при отриманні письмового дозволу редакції сайту.

5. Матеріали в тексті (після тексту), яких міститься заборона на повну републікацію (передрук, копіювання, відтворення або інше інше використання) дозволяється використовувати частково.

Обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту. Таке часткове використання дозволяється виключно при дотриманні умов, зазначених в п. 3 даних Правил, а також при наявності гіперпосилання в кінці текстових матеріалів: «Продовження / Повну версію читайте на НВ»

6. Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення під ними копірайту NV.ua.

7. Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті і що належать третім особам.

8. Інформація, розміщена на Сайті в місцях, відведених для рекламних матеріалів та / або розміщена на Сайті під позначенням «реклама», «PR», «R», «Спецпроект» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

9. Редакція сайту не надає довідкової інформації.

10. Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентство Iнтерфакс-Україна і фотоматеріалів EPA / UPG строго заборонені.

11. Користувачеві сайту забороняється надавати третім особам матеріали (за винятком матеріалів, які купуються за подарунковими сертифікатами), придбані у ТОВ «Видавничий дім« Медіа-ДК »і оплачені на сайті NV.ua за допомогою банківської карти, або за допомогою рахунку-фактури через банківську установу. У разі встановлення факту передачі матеріалів, придбаних на сайті NV.ua, третім особам або доступу до них за допомогою / с участю користувача, редакція сайту, залишає за собою право анулювати доступ користувача до зазначеного матеріалу або розділу сайту.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект