При обшуку в квартирі Героя України Миколи Романчука було виявлено валізу з золотом і фашистськими хрестами

5 коментувати
Микола Романчук зібрав дивну колекцію у себе в валізі
Фото: Анатолій Матіос via Facebook

Микола Романчук зібрав дивну колекцію у себе в валізі

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив про те, що під час проведення обшуку у заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Миколи Романчука був виявлений валізу, в якому знаходилося золото, велика сума валюти і набір фашистських хрестів

Матіос зазначив також, що Микола Романчук затриманий і этапується в ізолятор міста Одеси.

"Перший заступник голови Миколаївської ОДА офіційно затриманий слідчим військової прокуратури згідно ст. 208 КПК України та зараз этапується в ізолятор тимчасового утримання міста Одеси... Підставою для його затримання стали наявні та отримані законним шляхом докази, які оцінює та визначив слідчий військової прокуратури Південного регіону", - заявив він.

Було також опубліковано фотографії валізи, в якій Романчук зберігав гроші, коштовності та символіку часів правління Націонал-соціалістичної партії Німеччини.


Нагадаємо, слідчі військової прокуратури Південного регіону затримали першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації, Героя України Миколи Романчука за отримання хабара в $100 тис.

Микола Романчук отримав звання Герой України у 2007 році - "за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку вітчизняного суднобудування, впровадження сучасних технологій виробництва, багаторічну плідну працю та громадсько-політичну діяльність".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: