Прокляття третього траншу

0 коментувати
Практично всі програми співпраці України з МВФ, починаючи з кризи 2008 року, стопорилися на третьому транші

Надання Україні чергового траншу фінансової допомоги Міжнародного валютного фонду сильно затягнулося. МВФ зайняв вичікувальну позицію. Швидше за все, їм важливо побачити, наскільки успішно будуть імплементуватися прийняті раніше законопроекти. Важливо, наприклад, яку оцінку вони дадуть впровадженню електронного декларування (хоча офіційних заяв з цього приводу Фонд не робив).

Практично всі програми співпраці України з МВФ, починаючи з кризи 2008 року, стопорилися на третьому транші. Перші два проходили, а на третьому починалася заминка. Тільки уряду Юлії Тимошенко вдалося отримати третій транш, але четвертого вже не було. Це погана традиція. Причиною припинення фінансування найчастіше було невиконання українською стороною взятих на себе зобов'язань.

Але нещодавно стало відомо, що 14 вересня МВФ все ж таки планує розглянути питання надання Україні чергового траншу. Шанс є. У порядку денному Виконавчої ради зазначено, що МВФ буде переглядати програму співпраці з Україною. Ймовірно, певні кількісні показники, прописані в договорі, будуть змінені – вони просто не можуть бути досягнуті (наприклад, закладений рівень зростання золотовалютних резервів). Крім того, можливо, будуть зміни в списку рекомендованих до прийняття законопроектів. Дуже цікаво, що ж буде прийнято.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.