Яким буде курс долара до кінця року

0 коментувати
За прогнозами, до кінця року курс складе близько 26-27 грн за долар

В Україні діє вільне курсоутворення. Отже, коливання валютних котирувань – природне явище. Причому вони можуть досить тривалий час рухатися в одну або іншу сторону. Нагадаю, що у лютому поточного року курс становив понад 27 грн за долар, але згодом почалося посилення гривні, і до літа за долар давали вже 24,8 грн.

Сьогодні ми знову спостерігаємо ослаблення національної валюти. Гривня впала до 25,5 грн за долар. Насамперед це пов'язано з очікуваннями економічних агентів щодо того, як змінюватиметься ситуація найближчим часом. Зазвичай восени підвищується економічна активність, зокрема, зростає імпорт, що незмінно тягне за собою підвищення попиту на валюту. Крім того, трохи пізніше почнеться опалювальний сезон, тобто, необхідно буде збільшити імпорт газу, а це ще один додатковий фактор тиску на валюту.

За прогнозами, до кінця року курс складе близько 26-27 грн за долар. Це очікуване ослаблення, тому економічні агенти починають скуповувати валюту вже сьогодні, що і позначається на курсі. Враховуючи, що курс у нас вільний, долар, звичайно, може вирости і більше. Однак, чим більше відхилення ми ставимо, тим менше його імовірність.

Економічні агенти починають скуповувати валюту вже сьогодні

Після закінчення опалювального сезону і з початком сезонного збільшення експорту навесні можна буде очікувати певного посилення гривні. Це головні тенденції, які визначають попит і пропозицію на ринку. Разом з тим, можуть бути і додаткові фактори, які можуть викликати протилежний рух валютних котирувань.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.