Жахливий секрет Кремля. Що викрила Настя Рибка

12 лютого 2018, 10:01
21243
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У минулий четвер в Росії почалася історія, божевільнішої за яку я давно вже не пригадаю

Опозиціонер Олексій Навальний опублікував нове антикорупційне розслідування, яке на цей раз дуже відрізнялося від усіх інших.

Він розповів, як російська влада відправила в його московський штаб чергових провокаторів. На цей раз – банду напівголих дівчат, які почали там чіплятися до всіх зустрічних. Дівчат швидко прогнали, але Навальний доручив співробітникам розібратися, хто це.

В інтернеті швидко з'ясувалося, що вони займаються якимись дурними виставами. При цьому одна з них (на прізвисько Настя Рибка) викликала особливий інтерес. Дівчина записала звернення до лідера опозиції, в якому пообіцяла зайнятися з ним сексом і зняти цю справу на відео.

Почали розбиратися, хто вона така. Тут же з'ясувалося, що це колишня коханка російського олігарха-мільярдера Олега Дерипаски. Влітку 2016 року вона каталася з ним на яхті в супроводі взводу інших повій, про що потім написала дуже дивну книгу. З цієї книги й інстаграма Насті Рибки з'ясувалося, що Дерипаска відпочивав з дівчатами не один, а в компанії одного з найповажніших і найвпливовіших чиновників Росії.

Вся ця історія – це суцільна і досить дика фантасмагорія

Ім'я цієї людини – Сергій Приходько. Він працює в адміністрації президента ще з часів Бориса Єльцина. З тих пір Приходько поміняв безліч важливих посад, але суть залишалася незмінною. У Росії саме його, а не міністра закордонних справ, називають головним спеціалістом з питань зовнішньої політики. Вважається, що саме він керує всякими таємними і "сірими" операціями Кремля за кордоном.

Те, що Приходько більше 20 років утримувався на вершині влади, свідчить про те, що він людина в чомусь незамінна і неймовірно впливова. У всякому разі, у нього точно є прямий доступ до Володимира Путіна. Так ось, саме ця людина відпочивав на яхті з Дерипаскою в компанії повій. Це була велика помилка. Справа навіть не в моральному аспекті справи – нехай відпочивають з ким і де завгодно, а в політичному.

Одна з дівчат (та сама Настя Рибка) зробила відеозапис, на якому виразно чути, що олігарх і чиновник обговорюють російсько-американські відносини. Справа була в серпні 2016 року – в самий розпал президентської кампанії в США. І тут найцікавіше.

Приблизно в цей же час американські журналісти почали підозрювати штаб Дональда Трампа в зв'язках з Росією. Вони розкопали, що голова його штабу Пол Манафорт винен грошей якомусь російському олігархові. Але замість грошей запропонував йому політичну співпрацю. А це вже кримінальна справа!

Цим олігархом і виявився Дерипаска. Але далі у американців справа не пішла. Справа в тому, що вони не могли довести зв'язок Дерипаски з Кремлем. Так, він олігарх, буває на прийомах у Путіна. Це правда. А от чи є він посередником між штабом Трампа і Кремлем – невідомо. Ніякої інформації просто не було. Сам Дерипаска на такі запитання категорично відмовлявся відповідати.

Але зараз всі дізналися: Дерипаска під час президентської кампанії в США особисто зустрічався з головною людиною Путіна з таємних зовнішньополітичних операцій. Приходько став тією самою ланкою ланцюга, якої не вистачало, щоб викрити Трампа у співпраці з Росією.

Простіше кажучи, повія Настя Рибка (вона, до речі, з білоруського Бобруйська) викрила найжахливіший секрет російсько-американських відносин на найвищому рівні. Це щось неймовірне! Ця історія стала сенсацією не тільки в Росії, але й у США. Американські журналісти і мріяти не могли про таке щастя!

Але на цьому історія не закінчується. Насті, мабуть, хтось швидко повідомив, в яку історію вона вляпалася. Я вже не знаю, що вона подумала в цей момент, але реакція її була абсолютно божевільною. Дівчина записала ще одне відеозвернення, в якому пообіцяла посадити мільярдера Дерипаску та віце-прем'єра Приходька в тюрму за "групове згвалтування". За словами Насті Рибки, це станеться в тому випадку, якщо Олег (тобто Дерипаска) не одружиться з нею. Загалом, вона пішла на шантаж.

Якщо це не якийсь дикий жарт (а поки що, схоже, що не жарт), то Настя, боюся, сама може скоро відправитися на корм рибкам. У сучасній Росії такі справи робляться за дві секунди. Єдиний порятунок для неї зараз – це якомога швидше тікати на Захід, бажано – у США. І там їй доведеться дуже докладно розповісти, про що саме говорили Дерипаска і Приходько на нещасливій ​​яхті. Тоді, їй, можливо, дадуть охорону.

У будь-якому випадку, вся ця історія – це суцільна і досить дика фантасмагорія. У ній дивним чином змішалися шикарні яхти, юні повії, російські олігархи, впливові чиновники, американські вибори, Насті, рибки і навіть Дональд Трамп з Володимиром Путіним. Цікаво тепер, чим все це закінчиться. Я буду дуже уважно стежити.

Більше світових новин у відеоблозі Івана Яковини:

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Вчора, 15:09

article_img
Владислав Мангер: головні факти біографії підозрюваного в організації вбивства Гандзюк
Політика

Вчора, 21:01

article_img
НАБУ, САП, Луценко. Хто задіяний у скандалі із незаконним збагаченням Тимошенко
Політика

Вчора, 13:59

article_img
Президентські дебати на Радіо НВ: Євген Мураєв vs Дмитро Добродомов - відео