Жадібність і дурість. Що показала історія з Новою Поштою

19 березня 2018, 07:13
53396
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Чому через небажання хоча б на один крок прораховувати наслідки своїх дій повинні страждати ціле покоління і вся країна?

Нова Пошта. Компанія, яка ніколи не отримувала державних субсидій, не диктувала тарифи, не монополізувала розподільні мережі й не плювала в очі суспільству, виявилася більшою загрозою для державного бюджету, ніж енергетичні та газові монополії, що роками скуповують цілі фракції радикальних і не дуже партій, чиновників і суддів, щоб виторговувати преференції для своєї кишені.

Цілком допускаю, що у слідчих можуть бути підстави для обшуків. Питання в тому, що за три роки у цих слідчих не з'явилося ніяких претензії до фінансово-промислових груп, які всупереч усім реформам і «реформам» продовжують наживатися на політичній ренті, викачуючи субсидії і привілеї з державної скарбниці.

Я розумію, що тому, хто втратив все, втрачати вже нічого

А тим часом в адміністрації президента та Кабміні готуються концепції створення нового органу з розслідування фінансових і економічних злочинів. Але ні Володимир Гройсман, ні Петро Порошенко не збираються ліквідувати діючі підрозділи з розслідування економічних злочинів у податковій, СБУ, ГПУ і Нацполіції. По суті, замість очищення правоохоронної системи від корупційних ризиків країні пропонують створити ще один батіг для бізнесу.

За що можна і потрібно не любити і не поважати керівництво силових відомств – це за демонстративне вбивство довіри до правоохоронних органів і державі в цілому. Я розумію, що тому, хто втратив все, втрачати вже нічого. Але чому від цієї кричущої дурниці, жадібності та небажання хоча б на один крок прораховувати наслідки своїх дій повинні страждати ціле покоління і вся країна?

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Вчора, 13:13

thumb img
Комік, Рейган, Квартал. Чи законна трансляція програм з Володимиром Зеленським у "день тиші"
LOL

Вчора, 20:32

thumb img
"Подобрать терпець". Зеленський дав журналісту НВ дивну пораду
Travel

Вчора, 21:20

thumb img
І цілого світу замало. П'ять топ-менеджерів розповідають про свої найкращі поїздки