Заслужити безвізовий режим. На нас чекає непростий рік

1 січня 2016, 09:03
1959
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Заслужити безвізовий режим. На нас чекає непростий рік - фото
Нам потрібно від гасел переходити до більш практичним, зрозумілим і корисним для кожного українця речей

Ситуація настільки швидко змінюється, що прогнозувати, що чекає на Україну 2016 року, неймовірно складно. Проте з упевненістю можна сказати одне: рік буде дуже важким. Але при цьому 2016 рік нарешті визначить, на чому ми стоїмо та куди ми будемо рухатися далі – і в питаннях внутрішньої політики, і, безумовно, щодо темпів просування України на Захід та євроінтеграції.

Але мені чомусь здається, що цей рік за підсумками буде все ж для нас, українців, успішним, оскільки позитивні тенденції, які ми зараз спостерігаємо як всередині країни, так і у зовнішній політиці, матимуть перші хороші результати.

Зокрема, дуже хотілося б, щоб одним із цих добрих результатів стало набуття чинності безвізовим режимом з ЄС вже влітку (міністр закордонних справ України Павло Клімкін спрогнозував, що в разі успішної реалізації реформ українці можуть отримати безвізовий режим навесні-влітку 2016 рокуНВ).

Але потрібно пам'ятати: безвізовий режим європейці пообіцяли нам під чесне слово, що наші рідні парламент і уряд доведуть справу реформ до кінця. Дуже хотілося б, щоб так і сталося. Тоді отримання безвізового режиму стане ще однією складовою європейського вектора розвитку.

Безвізовий режим нам пообіцяли під чесне слово, що реформи будуть доведені до кінця

Нам потрібно від гасел переходити до більш практичних, зрозумілих і корисних для кожного українця речей.

Хоча в найближчі 12 місяців нам усім буде непросто. Проте я вірю в позитив і хочу сподіватися, що наприкінці наступного року ми зможемо озирнутися на зроблене і сказати: так, за цей рік ми просунулися набагато ближче до своїх євроатлантичних і європейських цілей, і зробили це швидше, ніж очікувалося.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Наукпоп

Вчора, 06:55

thumb img
Коли в Україні переводять годинники на літній час в 2019 році
LOL

Вчора, 12:27

thumb img
Сусід, що вийшов за пивом. Соцмережі висміяли Віталія Кличка, який інспектував Шулявський міст у смішній кепці
Події

Вчора, 19:02

thumb img
Кримінал та заборона ЗМІ. Що відомо про законопроект щодо фейків у професійних медіа