Україна та олігархи. Перемога у великій війні

2 коментувати
Що якщо вплив олігархів в країні збережеться

Головний ризик і наслідок контролю олігархами над Україною в тому, що ми так і залишимося буферною зоною Європи. Країною, де панує гібридна політика і є місце для гібридної війни. Країною, де залишиться менше політичної волі та можливостей для Заходу допомагати Україні.

Гірше того - ми залишимося один на один з Росією.

У разі збереження влади олігархів можна буде говорити, що візова лібералізація стане єдиним, значним досягненням України в плані євроінтеграції. В іншому її результати будуть обмеженими, ми не повторимо шлях Балтійських країн.

Після євромайдану, вплив олігархів дещо послабився, але він все ще залишається. Якщо збережеться монополія на прийняття рішень, то в такій матриці вільне суспільство точно не народиться. І ми побачимо, як нове покоління, здатне продукувати нові ініціативи, запускати новий бізнес, стане виїжджати з цієї країни.

За останні три роки після Майдану ситуація значно змінилася. Але це лише одна підкошена ніжка під їх стільцем. Ми все ще бачимо голосування в парламенті на кшталт повернення податкової міліції, коли голосує БПП з Оппоблоком або Волею народу. Рішення все одно приймаються за столом у рамках певних домовленностей.

Потрібно вигравати маленькі битви, щоб здобути перемогу у великій війні

Втім, я все одно налаштована оптимістично, у нас є можливість і далі розхитувати ніжки під їх стільцями, вже працює НАБУ, потрібен антикорупційний суд. Той же закон про податкову міліцію вдалося заблокувати.

Потрібно вигравати маленькі битви, щоб здобути перемогу у великій війні.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.