18 червня 2018, понеділок

Порошенко зіграв низько

5 коментувати

Це виглядає як колективна розправа над лежачим

Мірилом європейськості влади є її ставлення до опозиції.

Не до тієї оппоблокової опозиції, в ложу якої лідери БПП здійснюють човникові набіги за голосами під схеми в обмін Ротердам+. А тієї опозиції, з якою не виходить домовитися.

Янукович проявив свою «європейськість», посадивши Тимошенко і Луценка.

Порошенко діє більш витончено, він делегує знищення опонентів державній міграційний службі, комісії з позбавлення громадянства, податковій, ГПУ, СБУ та підконтрольним ЗМІ.

Порошенко зіграв низько.

Це виглядає як колективна розправа над лежачим. І вдарив президент лише тому, що розумів, що опонент не зможе дати здачі. Принаймні одразу.

Але здача прийде. Просто в іншій формі. У тому числі у вигляді втрати поваги серед європейських колег. Вони, до речі, теж ведуть жорсткі політичні бої. Але для них – це бокс на чесному рингу, а не оббирання кишень в під’їздах, як вийшло у Порошенка.

Саакашвілі може подобатися чи не подобатися. Точно не може подобатися президент України, який виграє не на виборах у своїх опонентів, а в контролі за силовиками.

І до речі, абсолютно переконана, що Саакашвілі виграє в Європейському суді з прав людини.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.