Як офшорний скандал вплине на Україну

10 коментувати
Офшорний скандал – це якраз точно частина гібридної війни

 І головного удару з тилу цього разу завдав той, хто очолює оборону.

1. Що це значить для країни? Акції на міжнародній біржі довіри обвалилися. Скандал точно озброїв українських ворогів на різних рівнях міжнародних переговорів. Особливо напередодні червневої розмови про санкції. І щодо референдуму в Нідерландах – це як гол за 30 секунд до кінця гри, який ми не відіб’ємо. Місцева преса вже вибухнула. Ще вранці здавалося, що кампанія має хороший тренд. 

2. Коаліційна криза замахнулася тепер на державну. Президент на фоні уряду й парламенту здавався інститутом, який тримає відносну довіру. Війна всіх проти всіх заходить у нову небезпечну фазу. Шанси на нову коаліцію без виборів значно зменшилися.

3. Президент. Як відреагує сам? Як і які органи мають/зможуть відреагувати на неправду в декларації, на припущення щодо спроби уникнути сплати податків? Має бути розслідування, але чи є інститути в державі здатні його провести? Може, в о генпрокурора-друг Шокіна? Одразу скажу, що в парламентську комісію не вірю. Жодна не довела своєї ефективності до нині. Імпотенція правоохоронної системи множитиме на нуль пояснення президента. 

4. Люди. Два роки тому ми пережили свого роду прозріння, і от тепер історія про сліпий траст... Чи прийме суспільство *вибачення/пояснення/розслідування (президенту доведеться вибрати потрібне).

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Світлана Заліщук
Світлана Заліщук

Народний депутат України (БПП), співзасновник рухів Центр UA, Чесно, РПР, член партії Демальянс

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.