Чому так квапилися з судом над Корбаном

9 коментувати
Якщо порівняти цей судовий процес з попереднім, який проходив у Чернігові, то це просто небо і земля

На самому суді над Геннадієм Корбаном я не був присутній, але у мене склалося враження, що те, що відбувається, дуже далеко від того, яким має бути засідання суду з питання обрання запобіжного заходу.

Корбана щойно прооперували, поставивши два стента. Чому треба було так стрімко везти його з лікарні в суд, якщо остання дата, коли діє попереднє рішення про домашній арешт – 31 грудня? Можна було спокійнісінько зробити все 31 грудня або навіть 1 січня.

Чому цей суд тривав так довго, що адвокатам стало зле – люди не могли вийти з приміщення? Якщо поставити питання про ставлення до учасників судового процесу перед Європейським судом, там би точно сказали, що це нелюдяне поводження та порушення статті 3 (Європейської конвенції захисту прав людини та основоположних свобод – НВ).

Тому те, що відбувалося, наводить на думку про те, що було дуже важливо провести суд як можна швидше і прийняти рішення про утримання в СІЗО.

Корбан відмовився від адвокатів, яким стало погано і до яких вже самих викликали лікарів. Тоді прислали адвоката з Бюро безкоштовної правової допомоги, але не дали часу на ознайомлення з матеріалами справи.

Чому цей суд тривав так довго, що адвокатам стало погано?

Якщо порівняти цей судовий процес з попереднім процесом обрання запобіжного заходу Корбана, який проходив у Чернігові, то це просто небо і земля. Якщо чернігівський процес можна було просто зняти на камеру і потім використовувати як матеріал для лекцій «як потрібно проводити судове засідання з метою обрання запобіжного заходу» (все було зроблено відповідно до закону і відповідало нормам права), то тут все було абсолютно навпаки: ніякої відповідності із законом, повне презирство до людей і їх здоров'я, повне нехтування тим, що людина тільки що пережила операцію на серці.

Я вважаю, що виправдань такій поведінці просто не може бути.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.