Знову в усьому винен Путін

4 коментувати
Українські політики, звинувачуючи в усіх бідах хазяїна Кремля, перебирають з популізмом

Популізм - така штука, що йому однаково, до чого прикладатися. Хоче - може до тарифів, хоче - може до зовнішньої чи безпекової політики. Причому політики, які вдаються до популістичних заяв, собі, напевно, видаються вершиною логіки, риторики і переконливості.

Ось, наприклад, цитата Андрія Парубія з учорашньої "Свободи слова": "Я не маю сумнівів, що із завдань і цілей Путіна по дестабілізації ситуації в Україні – це дестабілізувати Верховну Раду, добитися дочасних виборів і, таким чином, просто зупинити країну на шляху до наших реформ".

Напевно, голова Верховної Ради просто не розуміє, що цією сповненою, з його точки зору, праведного патріотичного гніву фразою він заганяє себе у невилазне болото схоластики.

Адже точно так само переконливо можна стверджувати, що Путін, враховуючи найвищі рейтинги недовіри серед українців до Верховної Ради, Президента і Кабінету міністрів, всіляко перешкоджає проведенню дострокових виборів в Україні, щоб максимально загострити політичну кризу, викликати протести українців і таким чином дестабілізувати Україну.

Або, наприклад, якщо Путін такий жахливий, чому українська влада з таким ентузіазмом виконує нав’язані ним Мінські домовленості? Можливо, як частину плану з дестабілізації ситуації в Україні та демонтажу української державності?

Час нашим політикам перестати вважати українців дурнішими за себе

Час нашим політикам перестати вважати українців дурнішими за себе. Ну, і непогано б почати вчитися ораторському мистецтву і культурі ведення публічної дискусії.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.