З розмов із західними дипломатами про Україну

15 коментувати
За останніх декілька тижнів кілька яскравих вражень від спілкування із західними та нашими дипломатами 

Високопоставлений іноземний дипломат, який, за його словами, є щирим другом нашої держави і безкомпромісно підтримує територіальну цілісність та суверенітет України гаряче шепоче, що нам обов’язково потрібно говорити з ДНР і ЛНР, потрібно говорити, чути і розуміти людей, які там живуть. 

В його державі подібні утворення саме почали бомбити.

Інший високопоставлений західний дипломат, почувши мою фразу про неможливість проведення виборів на Донбасі в тих умовах, які там нині є, і на тих умовах, що описані в Мінських домовленостях, вибухає монологом і кричить на мене: ми ще не почали переговори про умови виборів. Можливо усі ваші прогнози збудуться, але ми маємо провести переговори. Ви маєте дати можливість провести ці переговори. Ви думаєте, що мені це так потрібно?! Я би можливо краще дома з собакою і онуками сидів.

Відповідаю - не розумію, чому ви сприймаєте це так особисто, адже мова йде про політику? Сам думаю: краще би ти сидів з собакою і онуками вдома.

Інший дуже високопоставлений дипломат натхненно, навіть трохи театрально з запалом переконує: «Вам Мінські домовленості видаються несправедливими і образливими! Я Вас розумію! На Вашому місці я напевне відчував би те саме. Але Вам треба прийняти їх. Нічого кращого немає. Так завжди було і є. Усі інші в аналогічних ситуаціях переживали такі самі приниження. Вам доведеться з цим змиритися!»

Подумки: дякую тобі і за посередництво, і за хорошу пораду, але тобі завтра додому, а ми тут собі подумаємо.

Високопоставлений український дипломат, який є свідком усього цього і багато чого іншого за вечір не каже жодної повноцінної фрази. Напівфрази, посмішки, тости.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.