Висновки теленормандії. Два приводи порадіти

1 коментувати
Ось тепер, коли усі учасники висловилися, можна порадіти з двох приводів

Нормандський телефонний формат. Усе частіше він саме телефонний.

Ось тепер, коли усі учасники висловилися, можна порадіти з двох приводів.

Перший – серйозний. В повідомленнях нічого немає про виконання політичної частини Мінських домовленостей (хоча буде дивно, якщо щонайменше Путін про це не говорив). Можливо усі зрозуміли, що до припинення кровопролиття немає про що більше говорити. Хочеться вірити.

Другий привід – це задоволення від того, що офіційне повідомлення України за підсумками телефонної розмови не дуже відрізняється від спільного повідомлення Франції та Німеччини. Росте українська дипломатія!

Хоча нюанси є.

По-перше, на диво спільний прес-реліз Франції та Німеччини докладніший, ніж українське повідомлення. Напевно їм більше потрібно.

А, по-друге, Франція, Німеччина та Росія не помітили того, що, як сказано в повідомленні адміністрації українського президента: «Петро Порошенко наголосив на важливості введення на Донбас миротворчої місії ООН».

Я нічого не стверджую, цілком може бути, що Петро Порошенко таки на чомусь наголошував. Але, очевидно, інші лідери не придали цьому жодного значення. І я їх розумію, бо щойно 9 липня президент України приймав генсека ООН і нічого не говорив на цю тему. Про залучення ООН до вирішення гуманітарних питань – говорив. А про миротворчу місію ООН – ні. Нічого не знайдете ви з цього питання і на сайті МЗС України. Нічого за останні півроку-рік. А переконати розумних співрозмовників у тому, що для тебе важливо щось, чим ти насправді не займаєшся, дуже важко.

Важко у нашого президента з формулюванням нових перспективних і дієвих ідей.

Тому теленормандія вкотре домовилась про те, про що домовилась раніше.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.