Вибухи, терористи та вбивства. Жахлива ніч у Парижі

8 коментувати
Вибухи, терористи та вбивства. Жахлива ніч у Парижі
В Парижі відбувається те, що як і теракти в США 9/11, надовго внесе корективи в світову політику

Парижани, а напевно і усі французи, переживають ніч, коли страшно лягати спати (ми пам’ятаємо тижні і місяці таких ночей) - серія терактів розірвала мир і спокій п’ятничного вечора. Вибухи, терористи смертники, жбурляння гранат в МакДональдс, захоплення і вбивства заручників. Це дійсно жах.

Два вибухи пролунали біля стадіону, на якому відбувався товариський матч національних збірних по футболу Франції та Німеччини, який окрім десятків тисяч глядачів також відвідували президент Олланд та міністр закордонних справ Німеччини Штайнмаєр.

Вже повідомляють про 100 загиблих. Терористи не приховують облич і, за деякими повідомленнями, методично вбивають заручників.

На території усієї Франції оголошено надзвичайний стан. Франція призупинила дію "шенгенської" угоди. Кордони країни тимчасово закриті. Парижан просять не виходити з домівок.
Напевно, це цілком адекватні заходи реагування, адже проведення скоординованих численних терактів з застосуванням великої кількості різної зброї та значної кількості терористів, обрані нетипові місця і об’єкти проведення терактів свідчать, що і Франція, і решта світу зіштовхнулися з чимось масштабним і темним.

Негайно зреагували США. Обама вже зробив заяву. Правоохоронні органи цієї держави вже посилюють заходи безпеки.

Надзвичайні заходи безпеки запроваджуються в Італії. Зокрема, запроваджено посилену охорону французьких дипломатичних місій.

Сподіваюсь, що українські правоохоронці вже взяли під посилену охорону французьких дипломатів і місії в Україні. Сьогодні зайвих заходів безпеки вже важко уявити.
Очевидно, цього вечора відбувається щось, що як і теракти в США 9/11 надовго внесе корективи в світову політику.

Але це буде потім. А зараз хочеться висловити підтримку і французам, і тим українцям, які живуть чи перебувають у Франції та Парижі. Наступні дні будуть дуже важкими.
І дай Бог нам усім пережити їх з гідністю. Вічна пам’ять усім невинним жертвам цього вечора.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.