Важкий тупий предмет. Про замахи на Януковича

2 коментувати
З великим скепсисом і іронією слухаю розповіді про те, що на Януковича полювали з крупнокаліберними кулеметами. А ось зашморг за ним плаче

Як і кожна мерзенна істота, яка вважає себе вінцем творіння, Янукович страшенно боявся усіляких замахів.

Взагалі, років десять тому у вищих щаблях української влади було дуже популярно, наприклад, боятися отруєння. Причому розмови і страхи почались набагато раніше, ніж події навколо отруєння Ющенка.

У Януковича була ціла система доставки продуктів. Причому доставка включала не лише поставки від виробника споживачу, а і процес піднесення до рота. Навколо Януковича завжди працювали лише довірені кухарі та офіціанти, яких з собою брали навіть у закордонні турне. Для не надто посвячених (як я) це пояснювали приблизно так - уяви, що кандидат в президенти (2004 рік) вип’є десь у передвиборчому турне води з немитої склянки і підхопить банальну дизентерію!

Очевидно, вже на останньому етапі владарювання система переросла у те, що ми бачили із сюжетів в Межигір’ї - аж до хімічних лабораторій для перевірки продуктів.

"Замахи" на Януковича теж були неодмінним елементом бандитського форсу. Про "важкий тупий" предмет знають усі.

"Замахи" на Януковича теж були неодмінним елементом бандитського форсу

За кілька тижнів до цього ще один "замах" відбувся під час відвідання Іраку. Екстриму самої поїздки в зону бойових дій Януковичу і начальнику його охорони, очевидно, виявилось замало. Тому під час перельоту з Багдаду в Ель-Кут, коли вертоліт в якийсь момент трусонуло, Янукович і начальник його охорони змовницьки переглянулись і понеслась версія про обстріл. Уже на землі я спробував з’ясувати у начальника охорони "шо за дєла?," бо у вертольоті летів і я, але ніяких пострілів чи розривів гранат не чув. Мені швидко пояснили, що я нічого не знаю, і що так сказали американці. Далі я не розпитував, бо єдиним, хто міг у тому вертольоті поговорити з американцями, був я. Насправді кілька неприємних моментів польоту були пов’язані з тим, що вертольоти в Іраку летять на великій швидкості на дуже малій висоті (щоб зменшити загрозу обстрілів переносними протиповітряними комплексами або гранатометами - зменшити час на прицілювання), а тому по ходу змушені "перестрибувати" деякі перешкоди, як то лінії електропередач, що створює дискомфорт для шлунку, але аж ніяк не загрозу життю. Оце і увесь замах з обстрілом.

Тому з великим скепсисом і іронією слухаю розповіді про те, що на Януковича полювали з крупнокаліберними кулеметами.

А ось зашморг за ним плаче.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал

Більше поглядів тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.