Про партнерство України та Грузії

11 коментувати
Що не так з декларацією про стратегічне партнерство між Україною та Грузією

Що я думаю про декларацію про стратегічне партнерство між Україною та Грузією? Чесно кажучи, мені соромно перед Грузією.

Звичайно, Грузія – це дружня країна. Це братній народ. Нехай очільники наших країн наразі не готові говорити про прагнення наших народів жити в союзі, але це так. Навіть якщо Україна і Грузія не готові до двостороннього союзу, то прагнуть вступити в ЄС і НАТО, а отже – вже задекларували намір стати союзниками.

Тому термін «стратегічне партнерство» взагалі нічого не означає у відносинах між Україною і Грузією.

Термін стратегічне партнерство не значить нічого і з іншої причини.

Україна досі є стратегічним партнером Росії. Принцип стратегічного партнерства у відносинах між Україною та РФ закладено в «Договорі про дружбу співробітництво і партнерство між Російською Федерацією і Україною» від 1997 року. Українська влада за три роки війни не зробила жодного зусилля, щоб розірвати цей Договір.

Тому мене трохи дивує недальновидність Грузії, яка укладає декларацію про стратегічне партнерство з державою, яка є стратегічним партнером країни, що відібрала у неї дві великі території.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.