Прикрити вентиль. Як використовувати блокаду Криму

1 коментувати
У владі є група людей, які хочуть скористатися анексією Криму для того, щоб продовжувати розвивати свій бізнес

Рік тому «Майдан закордонних справ» публічно презентував програму стратегії повернення Криму, де блокада розглядалася як один з елементів тактики поведінки України на період до повернення окупованого півострова.

Але ми розглядали блокаду не як стіну, через яку не можна нічого перекинути, або перелізти, а як вентиль на трубі. Якщо Росія відмовляється обговорювати з Україною питання Криму і його анексії, цей вентиль повинен бути перекритий повністю; іншими словами, повинні бути перекриті всі можливості постачання чого-небудь на півострів. Якщо ж Росія йде на поступки і компроміси, або хоча б підтримує діалог щодо питань, наприклад, забезпечення прав людини в Криму, то Україна може цей вентиль трохи відкрити .

Проте, блокада не повинна стосуватися можливості громадян України, які живуть на півострові, вільно подорожувати або перевозити через адміністративний кордон особисті речі. Навпаки, блокада - це один з інструментів показати українцям і особливо кримським татарам, що влада про Крим не забула і буде за нього боротися.

Блокада - це один з інструментів показати українцям і особливо кримським татарам, що влада не забула про Крим

На цей момент українська влада в питаннях Криму абсолютно непослідовна і не має жодної стратегії щодо того, що і як робити з окупованим півостровом. Крім того, у владі є група людей, які хочуть скористатися анексією, щоб продовжувати розвивати свій бізнес. Власне кажучи, заради цього минулого року і був прийнятий закон про вільну економічну зону в Криму, що дозволив підприємцям перереєструвати свою власність на півострові за російськими законами і продовжити роботу, фактично визнавши при цьому анексію.

Все це є відображенням лобістської діяльності великого бізнесу в Україні, який хоче зробити вигляд, що ніякої анексії немає.

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.