Новий скандал навколо Гілларі

4 коментувати
Нинішня президентська кампанія в США - змагання двох політиків, які не викликають довіри

У родині Клінтонів Гілларі завжди займалась забезпеченням. З цим були пов’язані складні і не дуже гарні історії, починаючи з періоду роботи Білла Клінтона губернатором.

Тепер так виглядає, що Гілларі настільки розбалувала Білла безбідним існуванням за рахунок її клопотів, що змушена була продовжувати "носити додому хліб" навіть тоді, коли за логікою речей це вже мусив робити її чоловік. 

Мова йде про чергову "пікантну ситуацію" навколо Гілларі. На поверхню виплили факти, що в період очолювання зовнішньополітичного відомства США Гілларі Клінтон провела 154 зустрічі чи телефонні бесіди з представниками різних груп інтересів. І треба ж такому статися, 85 осіб з цього списку співбесідників Гілларі пожертвували загалом $156 млн фундації Клінтонів.
Ні, все абсолютно законно. Понад те - і до фундації Клінтонів питань немає – вона займається масою корисних важливих глобальних речей (найбільше про це знає, ну, і вкладає туди грошей з числа українців - Віктор Пінчук).

Але в американської преси відразу ж виникло питання: а чи не занадто активно держсекретар використовувала посаду для поповнення рахунків приватної фундації своєї родини? І чи не виникне такої спокуси у президента Гілларі Клінтон? Адже погодьтесь, що фраза "половина людей не з числа урядовців, з якими міністр закордонних справ мала зустріч впродовж перебування на посаді, жертвували їй гроші" звучить трохи огидно.

Чи не занадто активно держсекретар використовувала посаду для поповнення рахунків приватної фундації своєї родини?

Ця ситуація, яка цілком собі може перерости в скандал, тим більше, що Дональд Трамп не змарнує таку нагоду, дуже гарно ілюструє цікаву тезу американських оглядачів про нинішню президентську кампанію в США - змагання двох політиків, які не викликають довіри.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше поглядів тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.