Негібридна війна та застаріла АТО

0 коментувати
Антитерористичні кампанії не тривають місяцями і не є формою відповіді на зовнішню збройну агресію

Понад три роки, щоб визнати, що формат АТО – це «не зовсім те, що потрібно».

Тобто ні рік тому, ні два, ні два з половиною роки тому розуміння, що антитерористичні кампанії не тривають місяцями і не є формою відповіді на зовнішню збройну агресію, в української влади не було?

Та невже? А чому ж тоді 26 травня 2014 року Порошенко дослівно заявляв, що «АТО не може тривати місяці». Між іншим, нинішнє відкриття Турчинова про нові формати Порошенка того ж таки 26 травня 2014 року повторив практично слово в слово: «Я підтримую її продовження, але вимагаю зміни її формату», - сказав Порошенко на брифінгу в понеділок, зазначивши, що АТО має бути «ефективнішою i проведена в короткі терміні, а частини й підрозділи силовикiв повиннi мати краще озброєння, амунiцiю».

З 2014 року в Україні гібридна війна носить форму найзвичайнісінького збройного конфлікту

Тобто ще якихось три роки і нас ощасливлять черговою вигадкою, що нам потрібно змінити в законодавстві, щоб гібридно оборонятися від гібридної війни? А потім ще якихось пару років і законодавство приведуть у відповідність до потреб протидії гібридній війні?

Насправді гібридною можна називати війну скільки завгодно. Але з 2014 року в Україні гібридна війна носить форму найзвичайнісінького збройного конфлікту.

І головне, що Турчинов це прекрасно знає, тому в лютому 2014 року голосував на засіданні РНБОУ за введення воєнного стану. А пізніше, наскільки я можу судити, кілька разів намагався повернути РНБОУ до розгляду цього питання.

То з чим пов’язане нинішнє прозріння, а точніше політична активність у формі «валяти дурня»? Невже з війною? Чи знову вибори? 

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.