Московським «партнерам» – про вставання з колін

3 коментувати
Якщо з пози на колінах опертися на лікті − це не найкоротший спосіб звестися на ноги

Вже довгий час росіян і решту світу привчають до думки, що Росія встає з колін.

Тому, якщо грузини чи українці хочуть жити так, як хочуть, і це не відповідає російським забаганкам, їх можна бомбити.

Тому, якщо за війну проти українців вводяться антиросійські санкції, Росія у відповідь відмовляється від європейських продуктів.

Тому, якщо турки збивають сотий мирний та беззахисний російський бомбардувальник, що  випадково потрапив у їхній повітряний простір, росіянам забороняють купатися в Середземному морі, турецьким компаніям забороняють будувати російські дороги та хмарочоси, турецькі овочі і фрукти забороняють в російському харчовому раціоні і т. д.

Все це нам і росіянам наполегливо пояснює російська пропаганда − вставання Росії з колін (там ще така складна семантична конструкція − рачки Росію поставив Держдеп, розваливши СРСР, а потім у тій же позі десятиліття знущався з неї, прийнявши то до Ради Європи, то до Великої Вісімки).

Аж ось черговий виток протистояння з клятим Заходом і США, які все тримають Росію на колінах: у Владивостоці напередодні засідання Великої двадцятки Путін повторює невиразну молитву про те, що "кримське питання закрите", США у відповідь підступно "відкривають" обговорення питання, наклавши санкції на Газпром та інші російські компанії, які, наприклад, будують міст в окупований Крим.

Якщо за війну проти українців вводяться антиросійські санкції, Росія у відповідь відмовляється від європейських продуктів

Ось тут, здавалось, гряне грім. Росія остаточно встане з колін, заявить, що віднині у відповідь на підступні санкції проти "национального достояния" − Газпрому, росіянам заборонять бувати і мати нерухомість на Флориді, Росія ніколи не купуватиме більше американські комп’ютери та інші високі технології, або ще гірше − заборонить на своїй території портрети президентів США включно з доларовими папірцями.

Але як же насправді зреагувала велика, постала з колін Росія?

Словами незамовкаючої пащі Кремля Дмітрія Пєскова. Ви лише послухайте, скільки гніву, ненависті, погроз і рішучої готовності битися за російський інтерес в цих словах: «Мы вообще не ведем разговор о санкциях, не ведем разговор о том, чтобы что-то смягчать. Мы не считаем вообще эту риторику конструктивной, перспективной и способствующей решению каких-либо проблем".

Так і хочеться пояснити "нашим російським партнерам", якщо з пози на колінах опертися на лікті − це не найкоротший спосіб звестися на ноги. Це радше − лягти з колін.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.