Мінськ-2 на межі. Що далі

5 коментувати
Домогтися імплементації Мінських угод до кінця року він зможе лише за умови величезних односторонніх поступок

В кінці 2015 року закінчується термін виконання других Мінських угод. Більшість прогнозує продовження їх імплементації на 2016 рік, і президент Петро Порошенко, на мою думку, відчуває у зв'язку з цим загрозу для своєї влади і для себе особисто.

Згідно з соціологічними опитуваннями, більшість українців виступають проти цих домовленостей та проти надання Донбасу особливого статусу. Це загрожує стабільності політичного режиму президента Порошенко. Таким чином, він зобов'язаний дотримуватися лінії, згідно з якою продовження терміну виконання Мінських угод є неможливим.

Думаю, що Порошенко буде абсолютно правий, якщо не погодиться продовжувати їх на наступний рік. Сьогодні він активно працює над тим, щоб добитися їх реалізації, і в цьому контексті буде шукати підтримки західних партнерів для продовження тиску на Росію. Щоб не виглядало так, ніби зусилля Порошенко марні.

Адже це загрожуватиме його міжнародному авторитету і, що ще важливіше, це загрожуватиме його репутації та рівню підтримки в Україні, яка похитнулася і без того.

Ми повинні будемо закрити очі на абсолютно неправовий характер виборів у Донбасі, легітимацію бойовиків і т. д.

Домогтися ж імплементації Мінських угод до кінця року він зможе лише за умови величезних односторонніх поступок. Тобто, ми повинні будемо закрити очі на абсолютно неправовий характер виборів у Донбасі, легітимацію бойовиків і т. д.

Іншими словами, домогтися виконання Мінських угод у цьому році можна лише шляхом розвалу України. Адже очевидно, що їх реалізація буде проходити до виведення російських військ з території України та до встановлення контролю над кордоном. Таким чином, у донецькому регіоні може виникнути легітимна місцева влада, що має в розпорядженні величезні запаси зброї. Ця зброя використовується для надання їм якихось преференцій, шантажу центральної влади і т. д.

Після цього санкції будуть зняті, Росія отримає можливість відроджувати свою економіку. Україна тим часом отримає у своєму складі абсолютно неконтрольований регіон. Владі доведеться витрачати гроші, яких у неї немає, і постійно тримати уздовж сепаратистського регіону величезні сили, щоб стримувати ймовірні загрози.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.