Як ставитися до Трампа?

1 коментувати
Сьогодні він згоден "пробачити" Росії Крим. Вчора він був "цілком за Україну"

Швидше за все, людина просто не розуміє, про що йдеться. Уявлення кандидата на посаду президента США Трампа про світ достатньо фрагментарні – переліт приватним літаком, готелі, банки, транзакції, красиві жінки, нерухомість, поля для гольфа.

Тепер же кандидат у президенти змушений дізнаватися про речі, про які в кращому разі раніше чув, але абсолютно точно волів не знати і не думати.

Такі полярні заяви (про Україну) можуть бути свідченням лише одного - людина не має позиції і в кожному разі відповідає так чи інакше виходячи з ситуації, моменту, інтересів виборчої кампанії, а не суті справи.

Звичайно, мають значення і дорадники. Бо людині, яка, даю палець відрубати, не знайде Україну на мапі світу, хтось порадив спершу висловити "повну підтримку Україні", а пізніше хтось інший розповів "про вибір на референдумі".

Але і команди Трамп не має. Вона лише формується. Можна лише здогадуватися, чи пов'язана остання риторика Трампа з появою в його команді Пола Манафорта? Як, зрештою, і про те, чи має Манафорт сентимент до Росії - чи любові до крупних гонорарів йому достатньо?

Але президент США не зможе ігнорувати ні думку експертної спільноти, ні позицію Конгресу, ні навіть величезного бюрократичного апарату США. Після виборів, навіть якщо переможцем стане Трамп, президент змушений буде поводитися обачніше. 

Як саме – поживемо і побачимо.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.