Як ми навчились вести інформаційні війни

1 коментувати
Я не бачу проблем в тому, що прийнято називати "срачі в ФБ". Зрештою, краще так і тут, ніж на вулицях товкти один одному пики. Але можна ж хоч іноді давати прямі відповіді на прямі запитання

Я не про театр на Андріївському. Воно, звичайно, дратує, але на так, щоб прямо аж жах! жах! жах!

Зрештою Майдан Незалежності теж колись зґвалтували. Ну і нічого. Навіть для двох революцій після того згодився. Так, може, і це на Андріївському узвозі на щось у пригоді стане. Абсолютно точно вже зараз на прикладі цієї будівлі можна пояснювати дітям шкоду від надмірного захоплення шоколадом і солодощами.

Я про інше. Як ми усі навчились вести інформаційні війни.

От говориш, наприклад, нова будівля театру на Андріївському противиться усьому, що там навколо було і є, а за естетичними критеріями мало чим відрізняється від МАФів, з якими ведуть затяту боротьбу (може, до речі, ця будівля і є пам’ятником МАФам?) А тобі у відповідь відразу ж: «Ага! Так ти проти нових театрів!», «Ага! Тобі радянська влада подобається, яка ніколи театрів не будувала!», «Так ти, зрадофіл, що не радієш, що в Києві за роки Незалежності перший високотехнологічний театр побудували!».

Напишеш, що Мінські домовленості – вимощена росіянами дорога війни і зради. Ага! Бери автомат і йди на фронт

От зауважиш, наприклад, що людині, яка приміряє лаври основного борця з корупцією варто було б спробувати організовувати своє життя трохи скромніше у порівнянні з тими, проти кого борешся... Ну все, ти найнятий, і не даєш людям народжувати у пристойних побутових умовах.

От ляпнеш, що мало того, що дівча не має досвіду і знань, є, по суті, ширмою, в більш складній грі так ще і процедура її призначення грубо порушена. Все! Ти не розумієш Революцію, революційну необхідність, проти люстрації і проти просування молодих реформаторів-революціонерів у владу.

Потім зауважиш, що інше дівчисько може і непогане, але незріле і недовчене (щонайменше судячи по тому, що пише в ФБ) для посади заступника міністра в міністерстві, де командують людьми зі зброєю. Ага! Ти нічого не розумієшся на еротичному фото, ти сексист, і ти проти молоді, а заодно, судячи з усього, ще й проти технічної допомоги і євроінтеграції.

Напишеш, що Мінські домовленості – вимощена росіянами дорога війни і зради. Ага! Бери автомат і йди на фронт!

Я не бачу проблем в тому, що прийнято називати "срачі в ФБ". Зрештою, краще так і тут, ніж на вулицях товкти один одному пики.

Але можна ж хоч іноді давати прямі відповіді на прямі запитання, і дивитися на речі ширше, і хоч трохи помічати суть? І не так помітно пересмикувати, можна?

P.S. Ну, і все ж таки, як так, що новий саркофаг над ЧАЕС виглядає витонченіше і естетичніше, ніж новий театр на Подолі?

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.