ФБР проти Трампа. Імпічмент наближається?

0 коментувати
Тема зв’язків Трампа з росіянами окрім інформаційної, отримує ще й хороші правові та політичні перспективи

Багато хто запитує: чи буде імпічмент Трампа?

До конгресових слухань про Росію і зв’язки росіян з "трампоїдами" я вважав правильним думати, що тема імпічменту – це не більше, ніж інформаційна кампанія опонентів Трампа, покликана створювати психологічний дискомфорт, але позбавлена особливих правових перспектив (так, так – процедура імпічменту – це правова, а не політична процедура).

Насправді тем щодо зловживань чи порушень Трампа, які "тягнули би" аж на імпічмент не було.

Але зараз ситуація розвивається.

Дуже досвідчена і пригнічена останньою електоральною поразкою демократична меншість у Конгресі, послухавши директора ФБР Джеймса Комей, який, до речі, виявився людиною з неймовірно прямою спиною, відчула запах крові.

Оточення Трампа, від якого сам Трамп, образно кажучи, через два коридори в Білому домі, можуть бути офіційно підозрюваними

Директор ФБР повідомив, що "трампоїди" (даруйте за цей вульгаризм, але дуже вже специфічне оточення радників у Трампа, і занадто вони нагадують мені оточення Віктора Януковича) перебувають під наглядом контррозвідки в рамках справи про підривну діяльність Росії на виборах 2016 року, і що ця справа буде розслідуватися довго.

Черговий твіттер-вивих Білого дому в розпал слухань про те, що директори ФБР та АНБ заявили, що Росія не вплинула на електоральний процес, директор ФБР дуже спокійно використав для роз’яснення, що його заява мала на увазі той факт, що Росія не вплинула на підрахунок голосів, але що він і гадки не мав заперечувати, що росіяни впливали на вибори.

Отже, оточення Трампа, від якого сам Трамп, образно кажучи, через два коридори в Білому домі, можуть бути офіційно підозрюваними. І можливість для них "домовитися" з ФБР, ну, майже близька до нуля.

Тому, цілком може бути, що тема зв’язків з росіянами окрім інформаційної, отримує ще й хороші правові та політичні перспективи. Аж до тієї міри, що може стати центральною в майбутній виборчій кампанії.

Тобто, говорити про Росію (ну, як про Росію? Про що би американці не говорили, вони говорять лише про себе) не припинять.

Але як це найчастіше буває, ситуація не буде винятково гарною для України. З одного боку контекст однієї з найважливіших внутрішньополітичних тем в США, як ніколи, близький до наших проблем. Звичайно, це створюватиме деякі перспективи, зокрема, для контактів в Конгресі та для експертної роботи, для публічної інформаційної діяльності в США.

Але той факт, що Україна в цьому контексті є, та ще й відіграла на початковому етапі (влітку минулого року) ключову роль, як на мене, аж ніяк не покращуватиме можливості для діалогу з адміністрацією Білого дому.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.