Для мене теракт в аеропорту Стамбула – як теракт вдома

1 коментувати
Вперше оцінив функцію ФБ - позначку "у безпеці"

Дуже радий, що щораз більше стамбульських друзів і знайомих знаходжу позначеними зеленим "у безпеці". Це полегшення.

4-й найбільш завантажений аеропорт в Європі, 11-й в світі, аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі є своєрідним другим корпусом українського консульства.

Навіть генконсулу побувати в аеропорту 2-3 рази на добу - не дивина. Дехто з консулів там майже живе. Перші рейси в/та з України відбувають/прибувають в Ататюрк о 5-й ранку. Останні - після 23-ї 3-4 авіарейси щодня лише на Київ. Фактично щоденне авіасполучення з Одесою, Харковом, Львовом. Раніше – ще й Сімферополь та Донецьк. Нині, ніби ще й Івано-Франківськ та Херсон. Думаю, іноді дістатися з одного кінця України в інший найшвидше і найкомфортніше може бути транзитом через Стамбул. 

Для консулів справа навіть не в багаточисельних делегаціях України, що транзитом і не транзитом прибувають і відбувають. Деякі вимагають до себе увагу лише з огляду на власне розуміння свого статусу. Деякі реально потребують допомоги.

Шкода тих, хто сьогодні став жертвою чергових закомплексованих виродків, в яких немає імен, національності та релігії

За 3,5 роки чого тільки не ставалось в/та навколо аеропорту? Були і повішені, і мертві, і побиті, і загублені, і обікрадені, і п’яні по втраті гідності та свідомості....

Був навіть генерал з однієї екзотичної країни, уряд якої був не проти щось у нас купити з дорученням з Києва: "Генерала не пустили на рейс до Києва, бо він був без візи: знайти в аеропорту, вирішити усі проблеми і відправити в Київ найближчим рейсом." Чи умієте ви знаходити в закритій транзитній зоні аеропорту, в якій за рік буває понад 40 млн пасажирів генерала без форми?

Міжнародний термінал аеропорту розташований за 2,4 км від нашої колишньої резиденції і на відстані 4 км від консульства (по дорозі, бо навпрошки через злітну смугу не буде і 1,5 км).

Для мене теракт в аеропорту Ататюрка, це як теракт у мене вдома. 

Тому я дуже радий, що ніхто зі співробітників консульства в Стамбулі не постраждав. І що зеленого "у безпеці" в ФБ стає щохвилини більше.

Нехай так буде з усіма.

І шкода тих, хто сьогодні став жертвою чергових закомплексованих виродків, в яких немає імен, національності та релігії.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.