Чому Європа не може вступитися за Україну

13 коментувати
Україна не згадана у промові Юнкера ні разу. Зате згадано Сирію, Афганістан, Малі

Сьогодні президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер виступав перед Європарламентом зі щорічним посланням Про стан Союзу, тобто доповіддю про ситуацію в ЄС.

Україна не згадана у промові ні разу, зате згадано Сирію, Афганістан, Малі і т. д. Санкції проти РФ названі "вражаючим прикладом європейської солідарності" в умовах порушення міжнародного права, однак Росія не згадується серед пріоритетів бажаних, з точки зору Юнкера, напрямів спільної оборонної політики ЄС.

Ну, і кілька цитат для тих, хто хоче розібратися, що таке Європейський Союз, його цінності, і чому європейцям так важко нас, українців, зрозуміти (цитати мною насмикані, можливо навіть тенденційно, але, насправді, я просто пропустив дуже коротенькі згадки про ті цінності, за які українці гинули і гинуть). Наведу цитати про ті детально описані Юнкером європейські цінності, які не дозволяють ЄС виступити активно на захист нашої держави:

«Понад усе Європа означає мир. Не випадково найдовший період миру зафіксовано в історії Європи з моменту початку створення Європейських Спільнот...»;

Росія не згадується серед пріоритетів спільної оборонної політики ЄС

«Бути європейцем означає бути відкритим для торгівлі з нашими сусідами, а не воювати з ними...»;

«Бути європейцем означає відстоювати нашу металургійну промисловість...»;

«Бути європейцем також означає культуру, що захищає наших робітників та наших виробників у світі зростаючої глобалізації...»;

«Значна частина європейського способу життя, яку я хотів би зберегти, - це наш сільськогосподарський сектор...».

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.