Чим для України обернуться ракетні навчання біля Криму

44 коментувати
Я розумію, що тренуватися потрібно, що навчання конче необхідні. Але який конкретно вихід бачить українська влада з ситуації з цими навчаннями?

Що, на думку МЗС України, нам скаже "світове співтовариство", коли ми йому поскаржимось на Росію, яка нам погрожує черговим витком збройної агресії через намір провести ракетні стрільби біля Криму?

А якщо "світове співтовариство" замість того, щоб почати захищати Україну (для чого у нього вже було чимало змарнованих можливостей) навпаки заявить, що Україні варто бути обережною і обачною у відносинах з Росією, особливо з огляду на актуальний український досвід вирішення проблем з цією державою? От що тоді? Як і з рішенням РНБОУ від лютого 2014 року ми оприлюднимо інформацію, що "світове співтовариство" нас не підтримало? Чи просто матимемо ще одну підставу мовчки образитися на недостатню підтримку "світового співтовариства"? Чи зрадіємо, що за намір провести навчання нас осмикнула не Росія, а "світове співтовариство" і відразу заявимо: ну, раз "світове співтовариство" проти, то ми не стрілятимемо?

Добре, припустимо, що "світове співтовариство" з якогось дива не насварить Україну за провокування Росії (ну, раптом, гіпотетично в "світовому співтоваристві" усі будуть зайняті виборами і Сирією, де Росія вже бомбить, і нікому буде зреагувати).

Що ж українська влада робитиме тоді, коли Росія напряму офіційно погрожує, що нападе?

"Світове співтовариство" не зреагує або, о Боже, висловить глибоку стурбованість! От що тоді? Стрілятимемо ракетами, як і планували?

Я розумію, що тренуватися потрібно, що навчання конче необхідні. Але який конкретно вихід бачить українська влада з ситуації з цими навчаннями?

І якщо українська влада ні Крим захищати не захотіла, "щоб Росія не напала", ні, тим більше, оголошувати воєнний стан не може, "бо Росія нападе", то що ж вона робитиме тоді, коли Росія напряму офіційно погрожує, що нападе? Воєнний стан? Мобілізація? Просто відстріляємось, і будь, що буде?

Ось зараз буде дуже показовий момент.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.