А мені подобаються санкції України

0 коментувати
Головне, що тепер у нас є прецедент, а розширити список можна і пізніше

А мені ось санкції подобаються. Ну, і що, що через півтора роки? Хтось думав, що вони уміють швидше?

Зате є прецедент. Тепер цей список можна доповнювати, урізноманітнювати приводи, причини і так далі ( і це єдине серйозне ствердження у цьому дописі).

Про BBC я би не надто переживав. Я ще не розібрався, за що в список потрапили британські журналісти. Але я точно знаю, що вони працювали на території окупованих районів, і якщо, наприклад, потрапили туди не через територію України, то у нас просто немає вибору, як реагувати. І реагувати на порушення в різний спосіб для недругів і друзів закон не дозволяє.

Зреагували британці, як могли. Теж нічого страшного. От з друзями ми якраз можемо спокійно сісти, розкласти карту, обговорити і знайти спільну мову. Робота над висвітленням чого б то не було і де б то не було не звільняє від необхідності виконувати закони. З цим любителі свободи слова сперечатися не зможуть. Ну, а оскільки ми не зможемо сперечатися з тим, що діяльність BBC навіть за умов формальних порушень наших законів нам не те, що не зашкодила, а, можливо, навіть і допомогла, то "вийожуватися" довго нам теж не варто. Отже, обміняємось запевненнями і все врегулюємо. Посол Галібаренко в Лондоні, як то кажуть, нам у поміч.

Реагувати на порушення в різний спосіб для недругів і друзів закон не дозволяє

От наведення двічі одного прізвища у санкційному списку - це серйозний зальот, бо є очевидним неспростовним доказом службового недбальства і непрофесійності. Я би за це когось звільнив з роботи. Наприклад, президента Порошенка. Нехай читає, що підписує. На місці Ложкіна я би поспішив видати розпорядження про звільнення з займаної посади президента України Петра Порошенка. А не то Порошенко, не приведи Господи, першим здогадається, що Ложкін теж має укази вичитувати.

Ну, і ще Порошенко з Ложкіним могли би розширити санкційний список за рахунок тих, хто продовжує інвестувати в та розвивати бізнес з державою агресором і державою окупантом. Я б міг їм кілька прізвищ підказати.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.