18 листопада 2018, неділя

QAnon: Американська теорія змови

15 коментувати

Дико дивний сюжет просто зараз розвивається у США

Там з'явилася нова і дуже потужна теорія змови, яка, щоправда, працює "навпаки". Текст далі – це не моя версія реальності, а опис світосприйняття людей, які вірять у цю наполовину магічну історію.

Отже. У Вашингтоні є група офіцерів-патріотів з вищим рівнем допуску "Q". Вони плетуть таємну змову, але не "зловісну й антигуманну", як у таких випадках зазвичай буває, а "хорошу і патріотичну".
Ці люди так себе і називають – Q. Іноді QAnon.

Їхнє завдання: боротьба проти "поганого світового уряду", яке підбурює між собою простий народ – чорних і білих, віруючих і атеїстів, росіян і американців, а також правих і лівих, бідних і багатих, здорових і хворих.

"Поганий, злий кагал" – це Клінтони, Обами, Буші, чомусь королева Єлизавета II, ФРС, Ротшильди, Сорос, підконтрольні їм ЗМІ та політичні партії, великі корпорації тощо. Могутні, звичайно, сили, але.
Є й гарні новини: патріоти з Q зараз потроху долають злісних глобалістів. Як? Дуже просто – за допомогою Дональда Трампа, який "їхня людина".

Як ви думаєте, кому вигідна думка, що втручання Q у вибори 2016 року була просто необхідною?

Тут потрібен невеликий історичний екскурс: ...злісна Клінтон у 2016 році впевнено йшла до перемоги. Якби вона стала президентом, то знищила б спочатку США, а потім – і весь світ, встановивши диктатуру. Патріотам з Q нічого не залишалося, як провести у США військовий переворот. Але вони знали, що навіть прості люди, одурманені ЗМІ, сприймуть переворот негативно, тому зважилися на добру таємну операцію. Люди Q приховано підкрутили де треба і що треба, вплинули на вибори, і президентом став чесний, чистий, добрий, рішучий і справедливий Дональд Трамп. Світовий кагал заверещав і зашипів у безсилій люті. Але швидко оговтався і почав новий наступ на Трампа. Мерзенні тварюки хочуть його зіпхнути і знову встановити свою неподільну владу! (Екскурс в історію завершено).

Зараз завдання простих американців і всього прогресивного людства – допомогти Q зберегти Трампа на посаді президента. Для цього насамперед треба не вірити ліберальній пресі, політикам, партіям, судам і навіть правоохоронним органам, оскільки всі вони під контролем Deep State – того самого "світового кагалу".

Вірити можна тільки Дональду Трампу, його найближчим соратникам і коротким меседжам самого (самих) Q, які іноді з'являються на різних платформах. І тоді Трамп усіх переможе, після чого настане щось на кшталт раю на Землі (ну або, принаймні, в Америці).

Тепер я пишу від себе. Звісно, все це може здатися маячнею божевільного, але кількість людей, які вірять у цю історію, зростає дуже швидко.

Нещасні, небагаті, неосвічені люди виявилися дивно ласі на історію про "добром змові". Це типово американська історія про супергероїв серед нас (точніше – них). Ці супергерої довго терпіли всіляку несправедливість, але зараз повстали проти суперзлодійської "Гідри" і наскрізь корумпованої нею держави, ставши на захист народу.
Q говорить зі своїми послідовниками зашифрованими повідомленнями. Ось одне з них: WWG1GA. Значення – Where We Go One We Go All (Один за всіх і всі за одного). Є ребуси і складніші, над їхньою розшифровкою всерйоз б'ються тисячі людей.

Для тих, хто увірував у Q працює вже ціла індустрія з пошиття футболок, виробництва наклейок, кухлів, кепок і – головне – мемів в інтернеті. Все це працює 24/7, забезпечуючи неофітів символами їхньої нової віри і відданості їй.

Це не просто розповідь про чергову секту або банду міських божевільних.

Все набагато серйозніше. Ця історія – просто по-звірячому небезпечна для США.
Поясню.

Міфічний Q одним махом витісняє собою всі інститути. Він не дарма каже, що нікому не можна вірити – особливо пресі!

Тільки-но медіа почали писати, що ніякої "доброї змови", звісно, немає, популярність цієї секти різко підскочила. Її адепти одностайно закричали: "Ось, бачите! Ми ж вам говорили, вони будуть обзивати ідіотами тих, хто підтримує Q!".

Знищується віра в медіа, знищується віра в ФБР, ЦРУ, навіть поліцію – "вони всі проти Бетмена, тільки простий народ за нього..."
Суди – "куплені", корпорації – "джерело зла", обидві політичні партії – лише "клуби статевих збоченців і канібалів".

Американців XXI століття з легкістю занурили в контекст майже магічної (і вже точно – голлівудської) війни між добром і злом. Простих людей викреслили з цієї боротьби, їм відведено роль масовки, уболівальників яку вони з радістю виконують.

Ну й останнє.

Як ви думаєте, кому вигідна думка, що втручання Q у вибори 2016 року було просто необхідним? Хто радий руйнуванню американських інститутів і лютій ненависті однієї частини суспільства, зверненої проти іншої? Хто щасливий підірвати зсередини ЦРУ і ФБР? Хто винайшов внутрішньо несуперечливий і самовідтворюваний думковірус, що працює на досягнення всіх цих цілей?

Хто цей Q?

Мені здається, я знаю. (Звучить зловісна музика, яка передвіщає щось дуже недобре, камера від'їжджає на великий план... Титри).

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.