18 червня 2018, понеділок

А справи царя невдовзі будуть зовсім кепські

0 коментувати

Згідно із соціологічною картиною світу, росіяни просто обожнюють свого президента і навіть думати не хочуть ні про кого іншого. Але на ділі – відбувається щось зовсім інше

Придворні російські соціологи люблять повторювати, що діяльність Володимира Путіна на посту президента підтримують 86% жителів цієї країни. Більш того, за всіма опитуваннями, на так званих виборах 18 березня, за нього готові проголосувати понад 70% виборців. Жоден з інших кандидатів не набирає і 10%.

Згідно із соціологічною картиною світу, росіяни просто обожнюють свого президента і навіть думати не хочуть ні про кого іншого. Але на ділі – відбувається щось зовсім інше!

Величезні сили російської поліції зараз кинуті на захист передвиборної агітації Путіна від люблячого його народу. Проблема в тому, що у найрізноманітніших містах країни – від Тихого океану до Балтики – люди стали масово вносити власні зміни в плакати із зображенням диктатора.

Новини про це, звичайно, ретельно приховуються, але дещо вже стало надбанням публіки. Звіт тільки за останні дні. У Владивостоку і Оренбурзі вдячні піддані закидали плакати з Путіним тухлими яйцями. У Томську по його фізіономії відкрили вогонь з пейнтбольних рушниць.

Ну а найяскравіший приклад народної любові прийшов з батьківщини президента РФ – з Петербургу. Там якийсь чоловік озброївся відерцем з чорною фарбою і пензлем на довгій палиці. Підійшов до одного з білбордів із зображенням Путіна і старанно вивів на ньому слово "Брехун!".

Тут треба зазначити, що це сталося не в елітному районі, а в Купчино – на звичайній робочій околиці міста. Причому мужик цей розмальовував плакат не пізньої ночі, а ввечері – на вулицях були перехожі, по дорозі поруч проїжджали десятки машин і автобусів.

Величезні сили російської поліції зараз кинуті на захист передвиборної агітації Путіна від люблячого його народу Але жодна людина не зупинила цього художника. Ніхто не сказав: "Ну що ти, Путін – відмінний президент, а зовсім не брехун". Людям було або все одно, або вони навіть висловлювали підтримку невідомому автору.

У цих умовах місцева влада по всій країні(!) пішла на дуже дивні заходи. Під кожним (буквально – кожним) великим плакатом із зображенням Путіна вони посадили по поліцейському.

Цим нещасним веліли цілодобово сидіти під плакатами у власних машинах (типу, їх там немає) і охороняти фізіономію Путіна від бажаючих її обмалювати. Ніяких додаткових виплат за це поліцейським не належить, вони навіть бензин повинні палити свій, куплений на зарплату.

Природно, самі правоохоронці в люті. Вони кажуть, що такого ніколи не було, раніше люди ніякої уваги на передвиборчу агітацію не звертали.

В результаті патрульні поліцейські стали швидко перейматися опозиційними настроями. Це не дуже дивно: після кількох діб найтупішої роботи на світі (причому на сибірському морозі) любов до президента у них швидко випаровується.

Один з таких патрульних в інтерв'ю "Радіо Свобода" прямо і сказав, що за Путіна ні в якому разі голосувати не збирається, а на вибори і зовсім не піде.

Думаю, якщо вже і поліція починає тихо ненавидіти царя, то справи його невдовзі будуть зовсім кепські. Зрештою, спертися йому більше нема на кого. Так, і до речі: ще одна цікава деталь. Через брак поліцейських – обмежена і кількість передвиборної агітації Путіна. Його штаб просто боїться вивішувати плакати, якщо до них не можна приставити патрульного.

Там розуміють: якщо Путін буде висіти без охорони, то вдячні росіяни обов'язково зроблять з ним щось дуже нехороше.

Більше світових новин у відеоблозі Івана Яковини:


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.