Конфлікт спалахує. Дві сили в Росії, які затято ненавидять одна одну — до чого це призведе

9 лютого, 11:11
Ексклюзив NV

У Луганській області кілька днів тому хлопці невідомі поки що (точніше, вони багато кому відомі, але імена їхні не називаються), спробували вбити дуже важливого російського бойовика Ігоря Мангушева на прізвисько Берег

Йому прострелили голову за поки що не з’ясованих обставин, але лікарі сказали, що стріляли в нього з близької відстані під кутом 45 градусів зверху в голову. Тобто, ймовірно, поставили на коліна, приставили до голови пістолет і вистрілили. Після такого пострілу він пролежав у критичному стані в реанімації кілька днів і 8 лютого помер. Стріляли в нього десь у районі міста Кадіївка, воно ж Стаханов.

Відео дня

Цей Мангушев був людиною дуже поганою. Він садист, фашист, убивця, але, головне, він був дуже корисний російської армії. Саме він налагодив у ній ефективну боротьбу проти українських тактичних розвідувальних дронів, а також дронів, які скидають невеликі бомби на російських військових. Від цього Мангушева, від його групи під назвою «Сурикати» було дуже багато проблем для української армії. Особливо для тих людей в українській армії, хто займається дронами та їх застосуванням.

Але треба сказати, що для російського командування цей Мангушев (офіційно вважався капітаном російської армії) він був такою скалкою в дупі. Тому що разом зі своєю групою він взагалі нікого не слухався, нікому не підкорявся і робив те, що хотів. Відкрито зухвало висловлювався у своєму Телеграмі, лаяв і Сергія Шойгу, і Валерія Герасимова, і навіть Володимира Путіна, президента Росії, він постійно мало не по матінці посилав. Говорив, що цих людей треба позбуватися, що вони слабаки, злодії, нікчеми, що вони швидко не можуть знищити Україну, тому треба їх якнайшвидше скидати з поїзда, як то кажуть, і призначати на їхні місця когось свіжіше.

Тобто чувак цей був абсолютно безголовий. Він, до речі, уславився тим, що всюди розгулював, як він сам заявляв, із черепом українського солдата. Тобто, ось до того в нього було не все гаразд із головою. Але в результаті від непорядків з головою в буквальному значенні слова він і помер.

І ось його друзі-соратники, теж такі ж фашисти-садисти, на кшталт Ігоря Гіркіна, Андрія Морозова на прізвисько Мурз, зараз відкрито звинувачують у вбивстві Мангушева вагнерівців і кадировців, які, за їхніми даними, зробили це на замовлення чи то Міністерства оборони, чи то адміністрації президента. Загалом на замовлення центрального уряду Російської Федерації та взагалі керівництва Росії.

Соратники вбитого Мангушева викотили російській державі негласний ультиматум

Тут цікава реакція на всю цю історію з боку державних російських пропагандистів,

Показати ще новини
Радіо NV
X