5 речей, яких не вистачає Україні

10 коментувати
Країні потрібен лідер. Такий, який дбав би не про розвиток свого особистого фінансового благополуччя, а бажав залишити добру спадщину

Справжній батько-засновник

Іншими словами, країні потрібен лідер. Такий, який дбав би не про розвиток свого особистого фінансового благополуччя, а прагнув залишити добру спадщину, щоб його діти і внуки могли пишатися. Поки такої людини в житті країни я не бачу.

Хороші дороги

Україні потрібна мережа швидкісних автомагістралей. Це забезпечить збільшення комерційних перевезень і полегшить щоденні поїздки українців. Нинішня якість доріг в Україні скоріше як в країнах третього світу, ніж як в європейських державах.

Якісна освіта

Безумовно, країна робить успіхи в системі вищої освіти. Проте тут необхідно навести порядок як серед викладачів, так і серед студентів, які займаються плагіатом при отриманні наукових ступенів або купують дипломи у виші. Також викладачам всіх рівнів необхідна зарплата, на яку можна прожити, щоб вони продовжували свою роботу.

Міжнародні організації

Структури на зразок Європейської Бізнес Асоціації або Американської торгової палати повинні включати в себе також представників українського малого бізнесу, а не бути виключно підконтрольними транснаціональним компаніям.

Боротьба з корупцією

Україні необхідно підтримувати постійну боротьбу з повальною корупцією. І повинна вона початися з самої верхівки. Я маю на увазі тих урядовців, які платять своїм співробітникам зарплату в конвертах і одночасно звинувачують інших в ухиленні від сплати податків.

Текст опублікований в журналі Новое Время від 16 червня 2017 року. Републікація повної версії тексту заборонена.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Майкл Віллард
Майкл Віллард

Публіцист, політичний аналітик, президент міжнародної PR-агенції The Willard Group

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.