Моє питання Дональду Трампу

10 коментувати
Моє запитання Дональду Трампу, якщо колись вдасться його поставити

Уявіть, ви стали президентом США. Перший міжнародний візит – до Москви. Укладаєте угоду з Володимиром Путіним. США знімають з Росії санкції та дають Росії повну свободу дій у Європі. Росія – припиняє літати у небезпечній близькості від американського флоту. Підпис, дві печатки.

Далі – до Брюсселю. НАТО має само платити за свій захист. Друга Володю – не чіпати. Американські дивізії повертаються в США.

Пекін – перегляд торгових угод. І додому – будувати стіну на кордоні з Мексикою.

Москва і справді припиняє свої повітряні викрутаси – літаки потрібні, щоб бомбувати Київ. Той не хоче по-доброму повертатися до братнього народу, і в Україні пасивна фаза війни переходить в активну. Російські танки входять відразу в Естонію, Литву та Латвію. Решта Європи, розділена зсередини та ззовні, позбавлена американської підтримки, мовчить. Повністю під російський контроль відходить Чорногорія.

Уявіть, ви стали президентом США

Тим часом Китай розпочинає торговельну війну із США та звичайну – за контроль у Південно-Китайському морі. А також переходить кордон з Росію, розпочинаючи повзучу окупацію Сибіру. Москва, заклопотана військовими діями в Європі, вдає, що нічого не відбувається. Китай нарощує свій економічний та військовий потенціал, стає найпотужнішою нацією світу, ворожою до Сполучених Штатів.

Тим часом Ісламська держава після розпаду коаліції на чолі зі США захоплює нові території Іраку, Сирії, Лівії, розширюючи кордони свого брутального халіфату. Мусульмани бачать, що основне пророцтво, на якому будується ідеологія Ісламської держави, збувається. Кінець світу - ось він! Лави бойовиків-ісламістів зростають. В Європі та на Близькому сході палає війна.

Тим часом американські телеканали перенесли свої операційні центри на південь країни, транслюючи наживо «Будуємо стіну з президентом Трампом».

Отже питання. З якого боку ви почнете будувати стіну: зі сходу на захід чи з заходу на схід?

 ***

Звісно, це – абсолютний worst-case scenario. Те, що Трамп каже сьогодні, може бути брехнею заради голосів. Він може відмовитися від своїх ідей після ближчого ознайомлення з інформацією, якої він зараз не знає чи на яку не зважає. Його плани можуть не втілитися через спротив Конгресу чи генералітету. Зрештою, Клінтон може виграти вибори. Але та зовнішньополітична доктрина, яку він сьогодні пропонує, на мою думку, є надзвичайно небезпечною, і, я сподіваюся, достатньо американських виборців це розуміють.  

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.