Сирійська віртуальна реальність Кремля

6 коментувати
В бою на сирійській землі зійшлися чемпіони світу щодо створення паралельної реальності

Російсько-сунітська війна в Сирії йде не на землі, воді або у повітрі. Принаймні, це не головний театр воєнних дій.

В першу чергу, тут воюють язиками - хто кудрявіше збреше. Причому зійшлися в бою два найяскравіших (по цій частині) народи на землі - росіяни та араби, чемпіони світу щодо створення паралельної реальності.

Мистецтво не співвідноситися з дійсністю тут доведене до досконалості, бо в обох цих видатних народів чесність, відповідальність за слова не значаться не тільки серед доблестей, але і просто переваг.

У цих умовах найбільш грубою помилкою буде приймати хоч щось з рапортів обох сторін за чисту монету. Якщо кажуть, що випустили 10 ракет, знайте: їх могло бути п'ять або 15, 50 або взагалі нуль, але ніяк не десять. Бо ця публіка за визначенням не може сказати ні слова правди - правда заподіює їм просто фізичний біль, як сонце вампірам.

Збіг з дійсністю буває виключно випадковим, як у поламаного годинника, який двічі на день показує правильний час.

І скільки-небудь ясне враження про події, що відбуваються на сирійському ТВД, ми зможемо отримати лише тоді, коли навчимося робити цю поправку "на оповідача": те, що нам повідомляють сторони конфлікту, може бути чим завгодно, але не правдою.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.