Путін у Сирїї. Яким чином Кремль скористається новим козирем

9 коментувати
У Сирії Путін забезпечує собі козир для перемовин із Заходом

У Сирії Путін забезпечує собі козир для перемовин із Заходом

Навіть якщо не вважати Асада збитим льотчиком, попелище, на яке перетворена сьогодні його країна, ніяк не може бути важливим союзником для Росії

І підтримувати його у нинішніх умовах для РФ занадто втратно.

Немає сумнівів, що у Сирії Путін всього лише створює собі хороший козир на переговорах із Заходом про ситуацію в Україні. Мовляв, хочете зменшити потік біженців, усунувши як ІДІЛ, так і Асада, - йдіть на поступки щодо санкцій. Наскільки цей козир спрацює, побачимо - поки не факт.

Але ті, хто вважає, що Захід в України в кишені не залежно ні від чого, що можна ігнорувати його побажання та вимоги щодо мирного врегулювання (як і інші), ризикують позбавити країну фінансової, дипломатичної і можливої військової підтримки.

Європейські прагматики і без того стогнуть від збитків на десятки мільярдів на рік через прямі санкції та санкції у відповідь. А потік біженців, який турбує уряди і населення, із Сирії робить питання особливо актуальним. Та й прикуплені колись за недорого ультраправі з ультралівими лобісти Росії з радістю використовують ці аргументи - укупі з можливим невиконанням Україною мінських зобов'язань - для зменшення тиску на Путіна.

Європейські прагматики і без того стогнуть від збитків на десятки мільярдів на рік.

До речі, кумедно, але я від жодного з політиків, які протестують проти виконання Україною мінських угод, не чув ще слів, що він ці ризики прорахував і готовий взяти на себе наслідки. Втім, я і раніше вважав, що ці крики про #зраду з нагоди змін до конституції - демагогія і передвиборчий піар. 

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.