Медична реформа та цинізм чиновників

6 коментувати
Група людей у ВР стійко саботує зміни, не пропонуючи будь-якої пристойної альтернативи реформам

Про медичну реформу. Нічого цинічнішого й мерзеннішого, ніж діяльність нинішнього комітету ВР з питань охорони здоров'я, я не уявляю. Реформи йдуть скрізь (наскільки успішні - питання окреме), але тільки не в медицині, яка зачіпає переважну кількість громадян країни.

Не знаю, що саме керує ними (Богомолець, Мусієм та іншими) - корумпованість чи вроджена сварливість і безвідповідальність - але вони два з половиною роки саботують будь-які спроби двох уже міністрів щось змінити в галузі.

Задумайтеся про це коли-небудь в такому ключі. Нинішня цілком африканська тривалість життя в Україні має одну-єдину причину - погану медицину. Це дуже просто доводиться: коли ми веземо своїх літніх людей в інші країни, вони живуть на 10-15 років довше (перевірено особисто). І справа не тільки в літніх людях, а в усьому населенні, яке, не отримуючи належної медичної допомоги, і формує нашу сумну і ганебну статистику тривалості життя.

Нинішня цілком африканська тривалість життя в Україні має одну-єдину причину - погану медицину

І нехай чудес на світі не буває, і організувати швейцарську медицину в злиденній країні неможливо, але ж абсолютно реально використовувати набагато раціональніше ті кошти, які бюджет все-таки виділяє.

Тим часом, група людей у ВР стійко саботує такі зміни, не пропонуючи будь-якої пристойної альтернативи реформам. В результаті нинішня жахлива ситуація консервується, і пацієнти продовжують страждати і вмирати. І все це під патріотичними і популістськими гаслами.

Я дуже радий, що Уляні Супрун вдалося вчора зрушити цю махіну з мертвої точки. Сподіваюся, це тільки початок

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.