Які козирі отримав Кремль від блокади Донбасу

19 коментувати
Які козирі отримав Кремль від блокади Донбасу
Весь цей час у дискусіях про блокаду практично ніхто не згадує про її пропагандистський аспект

Адже як все це виглядає з боку запоребрика і ОРДЛО: влада РФ у невсипущій турботі про жителів республік пішла навіть на те, щоб дозволити основним підприємствам "ЛДНР" зареєструватися в Україні і платити там податки – тільки б люди Донбасу працювали і не голодували. А українці, які ненавидять донбасців, їх і цього чесного шматка хліба позбавили, чим ще раз підтвердили свою ненависть до російськомовних і "обґрунтованість" претензій до України.

І хто в цих умовах піклується про жителів республік? Ну, звісно ж, Лавров і Путін! Один на дипломатичному терені домагається зняття блокади, інший змушує російських олігархів купувати донбаське вугілля і постачати на меткомбінати руду замість української. Загалом, немає сумнівів: кількість людей в "ЛДНР", які становлять умовний "резерв" їхніх армій, в останній місяць збільшилася. А якщо шахтарі і справді втратять можливості годувати сім'ї, то і не тільки резерв.

Якщо ми згадаємо, що наша війна з РФ – гібридна, що ведеться вона у пропагандистській сфері не менш інтенсивно, ніж на полі битв, то будемо змушені визнати, що в цьому бою нас розгромили вщент. І не тому, що ми такі вже й погані, а тому, що українцям стріляли в спину парасюки з семенченками.

P.S. Найсмішніше – це кількість тих, хто глибокодумно міркує, мовляв, якщо Лавров і Путін проти блокади, значить, вони її бояться. Так вони на цій блокаді стільки "козирів" отримали (в тому числі, для переговорів з Заходом), що найбільш злісний ворог України їм би такого не забезпечив.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.