Як перемогти друзів Путіна

8 коментувати
У свідомості виборця повинна чітко сформуватися асоціація, що будь-який політик, що виступає за президента РФ - корупціонер

Задумайтеся: сучасна Росія, за об'єктивними показниками, абсолютно третьорядна країна: крихітний ВВП, все посилюване технологічне відставання, дика корупція і примітивний політичний устрій. Яким же чином їй вдається чинити такий гігантський вплив на міжнародну політику? Просто усвідомте, яка кількість політиків з нормальних західних країн готові відкрито захищати її інтереси незалежно від злочинів, що Путін робить на внутрішній і міжнародній аренах.

Переконаний, що справа не в ядерній зброї і не членстві в РБ, бо лобістами Путіна виступають, як правило, не керівники держав та правлячих партій, що змушені мимоволі бути тактиками і прагматиками, а опозиціонери, яким сам бог велів розмахувати прапором високих принципів.

Більше того, більшість з цих політиків цілком ризикують втратою популярності у частині самого ядерного свого електорату, виставляючи напоказ відверту проросійськість. Самі уявіть собі типового виборця мадам Ле Пен, обуреного непродуманістю сучасної європейської міграційної політики, і задумайтеся, чи не той самий це хлопець (або його син), який традиційно ненавидів росіян "коммі" і завжди голосував за максимально жорстке відношення до них? А значить, з точки зору рейтингів Ле Пен не набуває, а втрачає, виставляючи напоказ свою трепетну любов до лисого фюрера.

Заходу час усвідомити загрозу і почати з нею ефективно боротися

Візьму на себе сміливість стверджувати, що причина в іншому - в корупції. Коли ми півтора десятиліття спостерігали за розпилом путінської бригадою трильйона нафтодоларів, то вважали, що всі ці кошти призначені на різноманітні втіхи російських вельмож. Зізнаюся відверто, я думав саме так, і тому серйозно недооцінив можливості Путіна і його рішучість. Сьогодні вже зрозуміло, що вкрадені гроші дозволили створити небачені в історії секретні фонди для фінансування різноманітних спецоперацій (згадайте, хто фінансував на ранніх етапах гіркіних-моторол), в тому числі і для підкупу західних політиків.

Я все ще не хочу вірити в те, що Трамп - один з них. Просто тому, що інакше все виглядає дуже паршиво. Але, в будь-якому разі, Заходу час усвідомити цю загрозу і почати з нею ефективно боротися. Помістити таких політиків під ковпак спецслужб і розглядати під мікроскопом всі їхні фінансові справи - абсолютно виправданий крок, коли мова йде про національну безпеку. А головне - не боятися зливати в пресу будь-які підозри, навіть якщо їх не можна довести до вироку.

У свідомості виборця повинна чітко сформуватися асоціація, що будь-який політик, що виступає за Путіна - корупціонер. Тільки так і можна їх знову маргіналізувати. Той же, хто тішить себе ілюзією, що з наймасштабнішою спецоперацією РФ можна боротися конвенціональними методами, ризикує в найкоротші терміни виявити свій улюблений ліберальний західний світ в руїнах.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.