Воєнні злочини Росії в Сирії

10 грудня 2015, 11:29
4090
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
На Путіна чекає страшний суд

Підтримую турецького прем'єра Ахмета Давутоглу, який сьогодні заявив, що Росія проводить етнічні чистки в північній Латакії. Я був там і можу сказати, що все виглядає саме так. Фізичному знищенню піддаються туркмани. Сирійські турки. Блакитний прапор із зіркою і півмісяцем - їх прапор. Етнічно це ті ж самі турки, тільки живуть у Сирії. І таких 3,5 мільйона, за їхніми власними підрахунками. Живуть вони в основному в прилеглих до Туреччини районах. Їх розділили, коли впала Османська імперія. Були створені нові держави, серед яких Сирія та Ірак. Кордони нарізали, немов дачні ділянки. Рівними лініями, особливо не вникаючи, хто де живе. Ось тоді турків і розділили. Як і курдів. Але це інша історія.

Повернемося до туркманів. Насправді відбувається страшна річ. Режим Асада оголосив їх терористами, Путін слідом назвав «посібниками терористів». І почав бомбити. Мільйони людей оголошені поза законом. Туркманів вбивають тільки за те, що вони туркмани. Терористи вони тільки тому, що не підтримують Башара Асада. І тому що вони суніти. У сирійськї власди зараз такий принцип: всі хто не з нами - проти нас. Не хочу кидатися такими словами як геноцид.

Відповідні висновки будуть зроблені міжнародним військовим трибуналом, який безумовно чекає на сирійський і російський режими. Але безперечно відбувається воєнний злочин. Гинуть тисячі ні в чому не винних людей. Путін немовби потішається. То з кораблів їх гасить, то з неба, тепер з підводних човнів. І все це під соусом боротьби з ІДІЛ. На цих знімках туркмани, з якими вдалося зустрітися на турецько-сирійському кордоні. Вони розповідають страшні речі. Вони бігли звідти, де немає спостерігачів і можливості хоч якось врятуватися. Дивує, що ООН боязко мовчить з цього приводу. На Путіна чекає страшний суд.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Наукпоп

Вчора, 06:55

thumb img
Коли в Україні переводять годинники на літній час в 2019 році
LOL

Вчора, 12:27

thumb img
Сусід, що вийшов за пивом. Соцмережі висміяли Віталія Кличка, який інспектував Шулявський міст у смішній кепці
Події

Вчора, 19:02

thumb img
Кримінал та заборона ЗМІ. Що відомо про законопроект щодо фейків у професійних медіа