Війна боягузів. Один прогноз після вбивства Бабченка

30 травня 2018, 11:03
4164
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За освітою я історик. Історики не люблять давати прогнози. Але я дозволю собі один

СБУ інсценувала вбивство російського журналіста Аркадія Бабченко. Пізніше стало відомо, що він живий

Журналіста Аркадія Бабченка вбито в його квартирі в Києві – пострілами в спину. За освітою я історик. Історики не люблять давати прогнози. Але я дозволю собі один. Я впевнений, що коли ця війна завершиться ганебною поразкою Росії, то увійде в історію як "Війна боягузів". Бо путінізм – це режим боягузів, який веде війну методами боягузів.

Це не пусті слова. Росія має в 5 разів більше військовослужбовців, у 7 разів більше танків, в 15 разів більше військових літаків ніж Україна, а ще атомну зброю і флот. Але навіть після Революції Гідності, коли зраджена режимом Януковича українська держава була на грані краху, путінська Росія не наважилася відкрито повести танки на Київ. В Криму регулярні частини російської армії сором'язливо називали себе "зеленими чоловічками". На Донбасі ховалися під ряжених козаків, реконструкторів і "ополчення". Навіть вбивства своїх ворогів вони здійснюють методами боягузів – вибухами, отруєннями, пострілами в спину.

Путінська Росія – країна-терористМогили своїх мертвих вони ховають. Від тих, що потрапили в полон – відмовляються. Вбитих цивільних на борту літака оголошують фейком. Їх пропаганда голосно погрожує, але вбивають вони як дворова шпана – лише крадькома, коли не очікують, тих, у кого немає зброї в руках.

Путінська Росія – країна-терорист. Країна поза законом і поза звичаями війни. А терористам і військовим злочинцям немає місця в сучасному світі. І коли війна завершиться, Путін і Ко увійдуть у всі підручники історії, як вони того і хотіли. Як ті, хто примудрився програти, маючи, можливо, найбільшу в історії людства військову перевагу. Як славнозвісні автори найганебнішої сторінки ганебної військової історії Росії "Війни боягузів".

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Політика

Вчора, 13:11

img
У Раду проходять п’ять партій — загальнонаціональне опитування
Новий вечір

Вчора, 10:00

img
«Порошенко-спекулянт» і вибори в Раду. Інтерв'ю з головою партії ВО Свобода Олегом Тягнибоком — відео
Політика

Вчора, 14:31

img
Реванш агресора. Як Україна реагує на повернення РФ до складу ПАРЄ