Ультиматум для Лукашенка

13 серпня 2020, 18:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Я б рекомендував випустити всіх ще живих і повідомити про вбитих в катівнях. Тоді у лукашистів є шанс постати перед судом і уникнути народної розправи

Зараз напруження обурення діями лукашістов досягло такого градуса, що я не відкидаю, що владі буде висунуто ультиматум — звільнення всіх заарештованих силовиками до заходу сонця. Якщо звільнення не буде, не виключено штурм в’язниць друзями, братами і батьками затриманих. Вночі, коли горять сотні шин, снайпери практично безсилі. Але якщо буде вночі штурм, то багато лукашимтів зустрінуть ранок на ліхтарях. Я б рекомендував випустити всіх ще живих і повідомити про вбитих у катівнях. Кажуть, трупи є. Тоді у лукашистів є шанс постати перед судом і уникнути народної розправи.

Відео дня

І ще. Мені пишуть у паніці з Білорусі про російський спецназ, військово-транспортні літак, що прибули з Росії. Не знаю, чи правда це. Але якщо в насильствах над білорусами брав участь російський спецназ, то це, звичайно ж, стане відомо достовірно. Шила в мішку не сховаєш, і тоді ненависть до путінського режиму всіх білорусів буде безмежною.

А ось якщо спецназ прибув, щоб зупинити насильство, випустити захоплених людей і передати владу законно обраному президенту, а потім повернеться додому, то майбутня Республіка Білорусь залишиться дійсно і вдячною, і дружньою до Росії, і навіть в очах світової спільноти позитивний образ Путіна знову стане реальністю.

Боюся тільки, для Адміністрації президента РФ у Москві це занадто розумний хід, хоча є ознаки мене тільки аутсайдерська інформація), що і він обговорюється і якісь башти Кремля за нього.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения НВ

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Погляди
Дайджест авторських поглядів щодо найбільш гострих питань
Щовівторка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X