Майбутнє вже настало. 2016-й рік у цифрах

4 коментувати
Дата, обрана в картині

Дата, обрана в картині "Назад у майбутнє" для того, щоб показати далеке майбутнє - 21 жовтня 2015 року

Те, що раніше вважалося далеким майбутнім, для нас тепер минуле

Здається, немов XXI століття тільки почалося, але насправді ми вже на півдорозі до 2032 року.

Серіал "Чудові роки" показували з 1988 по 1993, а дії в серіалі відбувалася в 1968-1973. Якби цей серіал знімали зараз, то замість епізодів про висадку на Місяць, The Beatles і рух за права людини нам дісталися б виборчі перегони Буша і Гора, Брітні Спірс і теракти 11 вересня. Герої "Чудових років" дивилися "Друзів" (1994-2004), "Гріффінів" (1999-до сьогодні) і "Південний Парк" (1997-до сьогодні).

І "Гріффінів" почали показувати в січні 1999 року, а це ближче до випуску серіалу "Військовий госпіталь M*A*S*H, ніж до 2016 року.

Якщо вже зайшла мова про висадку на Місяць, то ось які фільми ближчі до цієї події, ніж до сьогодення:

- Бетмен повертається;

- Моя кузина Вінні;

- Світ Уейна;

- Мовчання ягнят;

- Термінатор 2;

- Гак;

- Красуня і чудовисько;

- Сімейка Адамсів;

- Батько нареченої;

- Один вдома.

Багато з тих, хто живе зараз, доживуть до XXII століття

А ці фільми ближчі до президентства Джона Кеннеді, ніж до сьогодні:

- Бетмен;

- Назад у майбутнє 2;

- Русалонька;

- Індіана Джонс;

- Люба, я зменшив дітей;

- Коли Гаррі зустрів Саллі.

А ось ці фільми і зовсім ближчі до Другої світової, ніж до нашого часу:

- Імперія завдає удару;

- Сяйво;

- Гольф-клуб.

Є ще "Хрещений батько", що вийшов у 1972 році, і ближчий до 1920-х, ніж до наших днів.

Більше того:

Народилися до 1973 року? Ваша дата народження ближче до 1920-х, ніж до 2016 року. Ті, кому сьогодні 38 років, народилися ближче до 1930-х. 28-річні та 23-річні, не поспішайте сміятися: адже ваші дати народження, відповідно, ближче до 1950-х і 1960-х.

У вас є знайомі, які дожили до 84 років? Їхня дата народження далі від нас, ніж XXII століття. І багато людей, котрі живуть зараз, доживуть до XXII століття. Але сьогодні живі лише дві людини, які народилися в 1800-х.

У середньому американська жінка народжує свою першу дитину в 25,8 років. Це означає, що усереднена жінка, яка народжує свого первістка прямо зараз, сама народилася в 1990-х.

Пам'ятаєте 1996-й? Ми тоді думали про 1960-ті так само, як ті, хто зараз у такому ж віці, як ви тоді, думають про 1980-ті. 1990-ті так само далекі від сучасної молоді, як 1970-ті від вас свого часу. У 1996 році початок популярності Сінатри був так далеко від вас, як ера диско від сьогоднішньої молоді.

Як щодо 1980-х? Вони ближче до періоду, коли Рузвельт, Черчілль і Гітлер воювали один з одним, ніж до 2016 року.

1977 рік був 39 років тому - чверть відстані, яка відокремлює нас від Громадянської війни в США і президентства Лінкольна.

Як щодо інших американських президентів? Я, наприклад, 34-річний американець. Моє дитинство пройшло за адміністрації Рейгана, молодшу школу я закінчив при Джорджі Буші-старшому, середня - збіглася з президентством Клінтона. Сьогоднішні дев'ятирічні сприймають Джорджа Буша-молодшого так само, як я - Джиммі Картера, а скандал з Клінтоном і Левінські для них така ж справа давно минулих днів, як для мене - Уотергейт.

І, нарешті, один з моїх улюблених фільмів, "Назад у майбутнє", знятий, коли справжнім днем був 1985-й. А дата, обрана в картині для того, щоб показати далеке майбутнє - 21 жовтня 2015 року. День, який вже в минулому.

Переклад НВ

Оригінал публікації на сайті Wait But Why

Wait But Why час від часу пише щось новеньке. Ми надсилаємо кожен пост по email більше 230,000 осіб – вкажіть свою адресу тут, і ми додамо вас до списку (ви будете отримувати лише кілька листів на місяць). Ви також можете слідкувати за Wait But Why у Facebook і Twitter.

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Wait But Why. Републікування повної версії тексту заборонене.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.