10 типів 30-річних самотніх хлопців

3 коментувати
Самотні тридцятирічні хлопці - це цікава компанія

Покажіть мені групу 30-річних чоловіків, і я знайду серед них одного зарослого хлопчика, що живе з приятелями, ще одного, який шойно відвіз двох дітей до школи, двох, які просуваються кар'єрними сходами, і ще кількох, які вічно заглиблені у самоаналіз і шукають роботу.

Дехто скаже, що він, нарешті, все зрозумів, дехто – що вперше в житті почувається безнадійно. Строката компанія, загалом.

Проте найстрокатіша частина цієї компанії – група самотніх 30-річних хлопців, які вічно дорослішають. Якщо вам потрібен наочний аналіз людства, то 30-річні самотні чоловіки охоплюють практично всі категорії. Отже, розглянемо найпоширеніші типи:

1. Усе при ньому

Усе при ньому розумний, він навчався в одному з найкращих коледжів. Усе при ньому завжди спортсмен, музикант і завзятий мандрівник. Усе при ньому гарний і, повірте, доглянутий.

Він успішний у кар'єрі, але не трудоголік – він хоче бути з родиною. У цьому всьому є лише одна заковика – важко знайти дівчину, яка б була гідною його величності.

Так, годяща для Усе при ньому жінка буде завершальною глазур'ю на торті його досконалості. Він часто уявляє її собі: вона шалено гарна; випромінює чарівність і харизму; освітлює собою кожну кімнату, до якої заходить; вона перспективна, на старті блискучої кар'єри, її любить безліч друзів. І це тільки публічна частина її життя. Вдома вона фантастична в ліжку, блискучий кухар, любляча, безкорислива і віддана. І, звісно ж, вона говорить французькою, грає в теніс, прекрасно співає, читає запоєм і любить історію. Його Джульєтта.

Не дивно, що Усе при ньому неодружений. Він – у вирі жорстокої битви між своїми надлюдськими стандартами і жахом залишитися самотнім у 40 років, бо бути самотнім у 40 років неприйнятно для Усе при ньому.

2. Хлопець, який живе новим життям

Скільки люди пам'ятають Хлопця, який живе новим життям, він завжди зустрічався з тією самою дівчиною. В цих стосунках він ніколи не був щасливий, однак всі навколо були впевнені, що зрештою вони одружаться. Проте зараз, після тривалого і складного розставання, Хлопець, який живе новим життям галасливо з'являється і поводиться так, ніби його щойно запросили взяти участь у телешоу. Він не зовсім уміє бути самотнім, але, чорт його забирай, він дуже щасливий і впевнений на всі 100%, що сьогодні ввечері піде гуляти.

Він також найлютіший ворог Нареченого, який пішов на пенсію, що теж нещасливий у стосунках, але не рве їх, оскільки не в змозі протистояти солодкій інерції життя. І він вже точно не хоче нічого чути про недавній подвиг Хлопця, який живе новим життям.

3. Хлопець, який повинен одружитися на дівчині своєї національності, інакше батьки більше ніколи з ним не розмовлятимуть

Супутницю життя і без того досить складно знайти, але батьки цього хлопця жодним чином не полегшують завдання. Якось він намагався повстати проти них, але після того, як його останній дівчині заборонили з'являтися у нього вдома, що довело її до сліз, він здався.

Він також був би дуже радий, якби його матуся перестала організовувати йому побачення.

4. Жінконенависник

Жінконенависник ненавидить жінок, а жінки ненавидять Жінконенависника. Жінконенависник не дуже розбирається у представницях протилежної статі, проте може сказати точно, зі скількома він спав – з 214-ма.

Колись він добре ладнав з дівчатами, до того моменту, поки багатьох з них ще тягнуло на придурків. Але останнім часом до нього, здається, тяжіють тільки дівчата із заниженою самооцінкою.

Найближчий родич ЖінконенависникаВічний Брехун. Вони різні, але розуміють один одного.

5. Хлопець, який дуже рано злетів

Повернімось до того дня, коли Хлопець, який занадто рано злетів, мав усе, про що може мріяти 17-річна дівчина. Його захмарна впевненість у собі допомогла йому спокійно закінчити коледж, і ніхто не був здивований, що він зустрів розумну, милу та красиву дівчину, коли йому виповнилося трохи більше 20-ти років. Але Хлопець, який занадто рано злетів, був лише на старті. Ще скільки всього було попереду, й у 24 роки він розпрощався зі своєю дівчиною.

Тепер, через сім років, волосся зажурилося та покинуло його, колишня шкільна слава в лакросі нині вже не є темою для розмов. І таких дівчат, як його екс, він уже не дуже й приваблює. Зрозумівши це, років на п'ять пізніше, ніж всі інші, він робить глибокий вдих і знижує свої вимоги. Дуже знижує.

6. Хлопець, який нарешті досяг успіху

З одного боку, трохи схуднувши, прикупивши пристойний одяг і домігшись перших успіхів у кар'єрі, Хлопець, який нарешті досяг успіху, з кожним тижнем привертає до себе все більше уваги протилежної статі, ніж перші 25 років його життя загалом. Дівчата вважають милим, що такий привабливий хлопець зберіг свою скромність, хоча насправді він завжди самовпевнено вважав, що жодна дівчина його не варта.

Після того як він вживається в нову роль, починається новий сумний період: він береться розважати своїх друзів-хлопців тим, що підморгує їм через плече дівчини, з якою танцює, або присвистує, коли повз нього проходить інша приваблива дівчина.

7. Нормальний хлопець, який поки просто не зустрів ту саму дівчину і правда дуже хоче, щоб люди перестали дивитися на нього цим жалісним поглядом

Цей хлопець насолоджується життям. Він любить свою роботу, любить своїх друзів, і йому подобається бути наодинці. Він не поспішає зі стосунками і цілком упевнений, що рано чи пізно він зустріне правильну дівчину і одружиться з нею.

Він також упевнений, що всі, хто його знають, намагаються зрозуміти, що ж з ним не так. Його батьки дуже переживають і при нагоді щоразу питають, чи не зустрічається він із кимось. Його друзі весь час намагаються йому допомогти, постійно влаштовуючи побачення. Він цінує всю ту підтримку, про яку не просив, але також вважає, що було б чудово, якби люди перестали думати, що з ним щось не так.

8. Агресивний хлопець із сайтів знайомств, який не може повірити, що він досі не одружений

 

Цей хлопець – протилежність попереднього типажу. Агресивний хлопець із сайтів знайомств, який не може повірити, що він досі не одружений, не може повірити, що він досі не одружений. У школі, коледжі та після нього він завжди був Хлопцем, у якого була дівчина. Він роками насолоджувався, жаліючи своїх самотніх друзів, і от якимось чином він опинився неодруженим у 30 років.

У нього є чотири анкети на сайтах знайомств. І коли люди запитують, чи зустрічається він із кимось, він говорить, що він просто занадто завантажений на роботі, тому йому не до стосунків.

9. Хлопець із прикомірка


Хлопець із прикомірка дуже близький до того, щоб бути ідеальним уловом – він гарний, добре одягається, у нього прекрасна робота. Він смішний, ясно висловлює свої думки і чарівний. Але є одна маленька деталь – він зовсім не приваблює дівчат.

Його протилежність – Нормальний хлопець, який поки не зустрів ту саму дівчину, якому набридло слухати, що він гей, оскільки він стовідсотковий натурал, і, ще раз, він ще просто не зустрів відповідну дівчину, і йому зараз дійсно дуже добре бути наодинці.

10. Хлопець, який просто вирішив забити

Загалом, Хлопець, який просто вирішив забити, і раніше особливо не старався, але раніше він хоча б створював видимість зусиль. Він не любить ходити по барах, не хоче сидіти на сайтах знайомств, а бонг (водяна трубка для куріння канабісу – НВ) і X-Box повернулися на своє законне місце у вітальні після короткого вигнання у прикомірок (вигнані вони були, коли чотири місяці тому кращий друг виголосив нашому хлопцеві мотиваційну промову).

Глибоко в душі Хлопець, який просто вирішив забити, боїться дуже багато чого, але цей страх виражається в ледачому запереченні, і пасивність, як правило, перемагає. У Хлопця, який просто вирішив забити, є один-єдиний варіант, за якого його життя зміниться, – це навернутися на очі Дівчині, яка невпинно переслідує. Доти всі ці дурниці зі стосунками його не цікавлять.

Продовження колонки буде опубліковане в розділі «Погляди». Слідкуйте за оновленнями

Переклад НВ

Оригінал публікації на сайті Wait But Why

Wait But Why час від часу пише щось новеньке. Ми надсилаємо кожен пост по email більш 230,000 осіб – вкажіть свою адресу тут, і ми додамо вас до списку (ви будете отримувати лише кілька листів на місяць). Ви також можете слідкувати за Wait But Why у Facebook і Twitter.

Новое время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Wait But Why. Републікування повної версії тексту заборонене

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.