Чому в РФ вірять в сюжет про зґвалтовану дівчинку

8 коментувати
Коментарі росіян щодо офіційних німецьких заяв про можливе викрадення – неусвідомлене відображення сумних реалій в неорадянській РФ

17 січня російський Перший канал випустив сюжет про те, що в Берліні кілька біженців зґвалтували 13-річну російську дівчинку. В ході розслідування не було встановлено ані факт викрадення, ані факт зґвалтування. Яким чином російська пропаганда досягає своєї мети серед багатьох росіян і вихідців з колишнього СРСР в Німеччині?

Дивні російські коментарі та інтерпретації щодо передбачуваного випадку викрадення (13-річної дівчинки, жительки Берліна - НВ) несвідомо відображають політичне життя в самій неорадянській Росії.

Державні органи РФ займаються щотижня (як і раніше керівництво СРСР) приховуванням фактів про себе та свої вчинки. Російська поліція, суди, спецслужби, медіа часто не діють за своїм статутом, а обслуговують керівних політиків.

Тому навчений мислити в межах конспірологічної політичний оглядач з Росії "впізнає" швидше за інших, що, на його думку, напевно, відбувається за лаштунками – в даному випадку в державному апараті і мас-медіа ФРН.

В Росії такого роду спекуляції нерідко є обґрунтованими і іноді дозволяють "натрапити на правильний слід". Той, хто довіряє поліцейським, журналістам, політикам, юристам і так далі – наївний, бо "вони всі заодно".

На думку багатьох, хто виросли в СРСР або РФ, людина, яка не усвідомлює цей простий факт, просто не розуміє, як влаштований світ.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.